• <

Szczegóły wydarzenia

Poinformuj o wydarzeniu
26
wrz 2018

XVI Międzynarodowa Konferencja i Wystawa Nafta-Gaz-Chemia

Szczegóły wydarzenia

 • Termin:

  26.09.2018 - 26.09.2018

 • Godzina rozpoczęcia:

  9:00

 • Adres:

  1 Sierpnia 1
  02-134 Warszawa

  Pokaż na mapie
 • Telefon:

  664 307 193

 • E-mail:

  milewska@ztw.pl

  naftaigaz.ztw.pl/

Już za tydzień, 26 września 2018 w Hotelu Novotel Airport w Warszawie odbędzie się jedno z najważniejszych wydarzeń branży paliwowej i gazowej w Polsce – XVI Międzynarodowa Konferencja i Wystawa „Nafta-Gaz-Chemia”.

Wśród potwierdzonych uczestników tegorocznej konferencji są Minister Energii Krzysztof Tchórzewski, Piotr Woźny – Pełnomocnik Prezesa Rady Ministrów ds. programu „Czyste powietrze” oraz przedstawiciele ścisłego kierownictwa urzędów, przedsiębiorstw i organizacji z branży paliwowej i gazowej.

W tym roku debaty podczas konferencji skupione będą wokół nowych technologii i innowacyjnych rozwiązań na rynku paliwowym; wyzwaniom technologicznym na nowym etapie rozwoju polskiego gazownictwa, wpływie rewolucji energetycznej na walkę o czyste powietrze; wyzwaniom w obszarze bezpieczeństwa transportu surowców energetycznych; reindustrializacji i dekarbonizacji; polityki energetyczno-klimatycznej Polski w przeddzień COP24; innowacji w polskiej gospodarce: elektromobilności, magazynów energii; współpracy międzynarodowej jako wsparcia transformacji energetycznej; roli gazu w transformacji energetycznej, roli infrastruktury gazowej dla gospodarki; rynku i polityki energetycznej państwa oraz odpowiedzi na pytanie jak utrzymać konkurencyjne ceny w zmieniających się realiach.

Partnerami konferencji NAFTA-GAZ-CHEMIA 2018 są GAZ-SYSTEM S.A. -  firma strategiczna dla polskiej gospodarki oraz bezpieczeństwa energetycznego, PERN S.A. - krajowy i regionalny lider logistyki naftowej, CISCO Polska - światowy lider w zakresie IT i sieci. Partnerem Sesji Gazowej po raz kolejny zostało Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A. - największa spółka w Polsce zajmująca się poszukiwaniem i wydobywaniem gazu ziemnego i ropy naftowej.

W konferencji co roku uczestniczy ponad 300 przedstawicieli administracji rządowej, zarządów firm z sektora nafty, gazu, energetyki i chemii, firm doradczych i konsultingowych, wyższych uczelni oraz instytutów naukowo – badawczych, stowarzyszeń i izb branżowych, a także uznanych ekspertów branży paliwowej, energetycznej i chemicznej.

Konferencji będzie towarzyszyć Wystawa pokazująca innowacyjne produkty, technologie i zastosowania. Podczas konferencji przewidziano również prezentacje startupów z ciekawą ofertą dla sektora nafty i gazu.

Więcej informacji tutaj.

XVI Międzynarodowa Konferencja i Wystawa Nafta-Gaz-Chemia - GospodarkaMorska.pl

Dziękujemy za wysłane grafiki.