• <

Szczegóły wydarzenia

Poinformuj o wydarzeniu
4
paź 2017

XIX Konferencja STREFY Ex „Bezpieczeństwo przeciwwybuchowe, przeciwpożarowe i eksploatacja systemów w dobie Industry 4.0”

Szczegóły wydarzenia

XIX Konferencję STREFY Ex odbędzie się w Sopocie w dniach 4-5 października 2017r. Prezentowane będą zagadnienia bezpieczeństwa w nawiązaniu do zwiększania konkurencyjności naszych przedsiębiorstw m.in. w odniesieniu do korzyści jaki niesie zastosowanie koncepcji INDUSTRY 4.0 w praktyce.

Organizator chce położyć nacisk na eksploatację systemów realizujących zadania bezpieczeństwa, w kontekście efektywności ekonomicznej. Przedstawimy również wiele praktycznych doświadczeń i wdrożeń systemów przeciwwybuchowych i przeciwpożarowych w powiązaniu z ochroną środowiska. Będziemy omawiać nowości oraz aktualne wyzwania, wnioski z wdrożenia nowych wydań norm i dyrektyw europejskich jakie  stają przed polskimi zakładami przemysłowymi.Uzupełnione to zostanie o przykłady zastosowania i efektów wdrożenia bezpiecznych technologii.
Wśród zaproszonych gości znajdują się przedstawiciele instytutów i instytucji, wybitni naukowcy z Polski i ze świata, praktycy, inżynierowie i managerowie z wiodących zakładów przemysłowych, aby podzielić się swoją wiedzą i sprawdzonymi w praktyce rozwiązaniami.

Organizator zacheca do zaplanowania udziału i skorzystania z okazji do rozwijania kompetencji w zakresie bezpieczeństwa przeciwwybuchowego, przeciwpożarowego, procesowego, funkcjonalnego i zarządzania bezpieczeństwem.

Formularz zgłoszeniowy znajduje się pod adresem: www.asekonferencje.com.pl

Obecność należy potwierdzić do dnia 22 września 2017r.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Termin konferencji: 4-5 października 2017 r.
Miejsce konferencji: Hotel Haffner w Sopocie
Koszt uczestnictwa: 1200 zł/os. netto (podana kwota nie obejmuje ceny noclegu)
Dla osób zgłoszonych do 18 sierpnia cena wynosi 990 zł/os. netto

KONTAKT W SPRAWACH ORGANIZACYJNYCH:

Automatic Systems Engineering Sp. z o.o.
www.asekonferencje.com.pl

Aneta Romanik
a.romanik@ase.com.pl

tel. kom. +48 723 020 004

XIX Konferencja STREFY Ex „Bezpieczeństwo przeciwwybuchowe, przeciwpożarowe i eksploatacja systemów w dobie Industry 4.0” - GospodarkaMorska.pl

Dziękujemy za wysłane grafiki.