29 czerwca podpisanie umowy na zakup okrętów podwodnych dla Polski
Umowa na zakup trzech okrętów podwodnych od Szwecji zostanie podpisana 29 czerwca w Gdyni - poinformował w poniedziałek wicepremier, szef MON Władysław Kosiniak-Kamysz. Dodał, że w ramach umowy Polska pozyska też od przyszłego roku okręt, który będzie użytkowany do czasu realizacji zamówienia.
22.06.2026