MŚ 2026 - na statku z norweskimi kibicami zabrakło piwa
W trakcie niedzielnego rejsu norweskich kibiców trzeba było dowieźć piwo po tym, jak fani „wikingów” wypili cały zapas - podał w poniedziałek dziennik „VG”. W Nowym Jorku w nocy z poniedziałku na wtorek polskiego czasu Norwegia zmierzy się w piłkarskich mistrzostwach świata z Senegalem.
22.06.2026