• <

Szczegóły wydarzenia

Poinformuj o wydarzeniu
5
kwi 2023

Wydziałowe Targi Pracy TARGOiOWISKO 2023 na Politechnice Gdańskiej

Szczegóły wydarzenia

Biuro Karier i Absolwentów Politechniki Gdańskiej oraz Wydział Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa zapraszają na TARGOiOWISKO 2023 – Wydziałowe Targi Pracy, które odbędą się 5 kwietnia, w godz. 10:00-14:00, w budynku Instytutu Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej (parter i I piętro). Podczas targów przedstawiciele firm przedstawią oferty praktyk studenckich, pracy oraz staży.

To już siódma edycja wydarzenia, na które zapraszamy studentów i absolwentów oraz uczniów szkół średnich pragnących nawiązać bezpośredni kontakt z pracodawcami działającymi w branży morskiej. To okazja do zapoznania się z aktualnymi ofertami oraz ze ścieżką kariery w danej firmie, oczekiwaniami i potrzebami pracodawców w odniesieniu do konkretnych stanowisk, na które aktualnie trwa rekrutacja. Pracodawcy poza ofertami pracy promować będą również staże zawodowe oraz programy praktyk studenckich, które mogą być pierwszym krokiem do rozpoczęcia kariery w wymarzonej firmie.

Wszystkich uczestników zapraszamy na spotkanie „Kariera zawodowa w branży morskiej” z absolwentami Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa, którzy opowiedzą dlaczego warto studiować na Politechnice Gdańskiej, o tym jak wygląda ich obecna praca w zawodzie oraz podzielą się swoim doświadczeniem z młodszymi kolegami, którzy debiutują na rynku pracy. Spotkanie odbędzie się w godzinach: 11:00 – 12:00 w auli im. prof. Hilarego Sipowicza (I piętro).

Podczas targów będzie również możliwość rozmowy z pracownikami Biura Karier i Absolwentów w zakresie przedsiębiorczości oraz świadczonych usług doradczych.
W tym roku na Wydziale Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa zaprezentują się następujące firmy:
Biuro Handlowe Ruda Sp. z o.o. Sp. K.
Bota Technik
Crist  S.A.
Damen Engineering Gdańsk Sp. z o.o.
Deltamarin Sp. zo.o.
Galeon Yachts
Gdańska Stocznia Remontowa im J. Piłsudskiego S.A.
Info Marine Sp. z o.o.
Kongsberg Maritime Sp. z o.o.
Markos Sp. z o.o.
Model Art Sp.  z o.o.
Nava Engineering Gdańsk Sp. z o.o.
PGZ Stocznia Wojenna Sp. z o.o.
Polski Rejestr Statków S.A.
Remontowa Marine Design & Consulting Sp. z o.o.
Remontowa Shipbuilding S.A.Seaonics Polska Sp. z o.o.
STAL–REM S.A.
StoGga Ship Design & Engineering Sp. z o.o.

Dziękujemy za wysłane grafiki.