• <
premium

Produkcja i Montaż Mebli Okrętowych

Dane kontaktowe

  • Adres: 81-601 Gdynia, Ozyrysa 18
  • Telefon: 58 671-30-48; +0048 600 945 357
  • E-mail: womeb@womeb.com.pl

Udostępnij

Strona główna Katalog firm Stocznie, Offshore Firmy stoczniowe WOMEB Wytwórnia Okrętowych Mebli mgr Piotr Dudko inż. Włodzimierz Dudko

WOMEB jest zakładem produkującym meble dla przemysłu stoczniowego o różnym przeznaczeniu z nastawieniem na meble okleinowane o podwyższonym standardzie.
Profil działalności firmy WOMEB jest związany z zapotrzebowaniem i specyfiką regionu - przemysłem stoczniowym.
Firma powstała w 1987 roku. Założycielem i właścicielem jest mgr inż. Włodzimierz Dudko.
Zakład został stworzony w oparciu o bogate tradycje rodzinne.
Wieloletnie doświadczenie i dbałość o jakość produktu finalnego oraz coraz nowocześniejszy park maszynowy pozwala na ustabilizowanie się firmy WOMEB w przemyśle stoczniowym. Efekty naszej pracy w branży okrętowej doceniane są przez armatorów zagranicznych zlecających nam wyposażanie w meble swoich jednostek budowanych w Polsce oraz za granicą.

Hala produkcyjna
Produkujemy meble lekkie z atestowanych materiałów, w których redukcja wagi wynosi od 30% do 60%; meble lekkie zachowują wygląd i właściwości wytrzymałościowe identyczne z tradycyjnymi. Meble lekkie stosowane są w okrętownictwie, kolejnictwie i lotnictwie.

Jesteśmy również producentami mebli nietypowych. Wyposażyliśmy wiele lokali (biura, hotele, gastronomiczne itp) w Gdańsku, Gdyni i na Półwyspie Helskim i inne.

Meble wykonywane są na podstawie dostarczonych projektów lub projektów opracowanych przez naszą firmę.

Oferta

MEBLE OKRĘTOWE:

Firma WOMEB realizuje zamówienia na wyposażenie jednostek pływających. Wykonujemy meble drewniane, oklejane naturalną okleiną lub laminatami renomowanych producentów światowych.
Wszystkie meble są wykonane jako meble przystosowane do warunków morskich - mają odpowiednią formę, spełniają odpowiednią funkcję i posiadają odpowiednią konstrukcję.
Używane materiały posiadają odpowiednie certyfikaty.
Produkujemy meble drewniane na jednostki budowane i remontowane w stoczniach krajowych i zagranicznych.

.....................................................................................................................................................


MEBLE OKRĘTOWE LEKKIE:

WOMEB jest firmą, która jako jedyna opracowała technologię wykonania mebli lekkich,
które mogą zastępować meble tradycyjne eksploatowane w każdych warunkach.
Meble lekkie oparte o nowatorska technologię spełniają wszelkie normy i atesty morskie.
Redukcja wagi mebli lekkich wynosi od 30% do 60%; meble lekkie zachowują wygląd i właściwości wytrzymałościowe identyczne z tradycyjnymi. Meble lekkie stosowane są w okrętownictwie, kolejnictwie i lotnictwie.
Jako jedyni produkujemy lekkie konstrukcje oklejone naturalnymi okleinami.

Kontakt do działów firmy

Zakład Produkcyjny:
84 - 230 Rumia
ul. Sobieskiego 29

Opis dodatkowy

meble okrętowe, meble na statki, meble lekkie, meble z avonitu, produkcja mebli okrętowych, producent mebli okrętowych, montaż i demontaż wyposażenia na statkach, stoły nawigacyjne, szafy okrętowe, wnętrza okrętowe, systemy mebli okrętowych, tapicerka okrętowa, meble tapicerowane na statki, stoły do mesy, kabiny załogowe, koje okrętowe, szalunki na statki, ściany na statki, sufity na statki, podłogi na statki, kabiny sanitarne, meble z płyt akrylowych, meble ze sztucznego kamienia, ship furniture, chart table, bunk, upholstery for ships, marine upholstery supplayer, schiff

Dziękujemy za wysłane grafiki.