• <

Szczegóły wydarzenia

Poinformuj o wydarzeniu
11
cze 2018

Wizyta studyjna koordynatorów TEN-T w Gdyni

Szczegóły wydarzenia

 • Termin:

  11.06.2018 - 11.06.2018

 • Godzina rozpoczęcia:

  14:30

 • Adres:

  Polska 1
  81-339 Gdynia

  Pokaż na mapie

Prezydent Gdyni dr Wojciech Szczurek oraz Prezes Zarządu Morskiego Portu Gdynia Adam Meller,partnerzy projektu unijnego „TENTacle – Wykorzystanie korytarzy sieci bazowej dla dobrobytu, wzrostu i spójności", mają zaszczyt zaprosić na spotkanie z unijnymi koordynatorami dla korytarzy sieci bazowej TEN-T: prof. Kurtem Bodewigiem, koordynatorem Korytarza Bałtyk-Adriatyk, oraz Brianem Simpsonem, koordynatorem Autostrad Morskich. Wydarzenie odbędzie się 11 czerwca o godz. 14:30 w Muzeum Emigracji w Gdyni.

Tematem wiodącym spotkania będzie osiągnięcie możliwie największych korzyści: społecznych, gospodarczych i środowiskowych, wynikających z inicjatywy realizacji w Gdyni infrastruktury korytarza Bałtyk-Adriatyk i autostrady morskiej Gdynia-Karlskrona.

W spotkaniu uczestniczyć będą najważniejsi interesariusze i użytkownicy wymienionych tras komunikacyjnych, połączonych terminalami promowymi w Gdyni i w Karlskronie.

Przedmiotem debaty z udziałem unijnych koordynatorów będzie ocena potencjału rozwojowego Korytarza Bałtyk-Adriatyk przedłużonego autostradą morską Gdynia-Karlskrona do Szwecji.
 

fot. GospodarkaMorska.pl

Dziękujemy za wysłane grafiki.