• <

Szczegóły wydarzenia

Poinformuj o wydarzeniu
18
paź 2019

Warszawski Salon Jachtowy

Szczegóły wydarzenia

Warszawski Salon Jachtowy to targi żeglarskie oraz sportów wodnych. Podczas trzech dni swoją ofertę prezentują producenci i dystrybutorzy jachtów żaglowych i motorowych, łodzi sportowych, kajaków, rowerów i skuterów wodnych, łodzi wędkarskich, house-boatów, pontonów, sprzętu asekuracyjnego i ratowniczego, przyczep podłodziowych i lawet, a także odzieży żeglarskiej, elektroniki i nawigacji.

Prezentują się również firmy oferujące czartery jachtów i łodzi, a także dostawcy usług, ubezpieczeń i leasingu. Wszystkich miłośników nurkowania serdecznie zapraszamy do strefy przygotowanej specjalnie dla nich, gdzie czeka sprzęt nurkowy, wyprawy nurkowe, szkoły nurkowania.

Najlepsze polskie i zagraniczne jachty motorowe i żaglowe

W Warszawskim Salonie Jachtowym, w jednym miejscu zobaczysz ponad 120 jednostek pływających, w tym wiele pięknych łodzi żaglowych i motorowych od polskich i światowych producentów. Wśród nich znajdziesz ekskluzywne jachty, szybkie łodzie sportowe czy komfortowe, mieszkalne houseboaty.

Nagroda VETUS Innowacje

Firma VETUS jest liderem w dziedzinie wdrażania inteligentnych i innowacyjnych rozwiązań technologicznych w projektowaniu i produkowaniu podzespołów dla branży jachtowej. Kilkadziesiąt lat doświadczeń na tym polu zaowocowało wieloma rewolucyjnymi projektami, których stosowanie sprawia, że wartość finalnie zbudowanej jednostki odpowiada najbardziej wyśrubowanym oczekiwaniom stoczni i przyszłego armatora, co przekłada się na wymierne korzyści dla wszystkich uczestników tego procesu.

Dynamiczny rozwój polskiego rynku, rosnąca produkcja, mnożące się projekty, duże i małe, zachęciły nas do podjęcia wspólnej inicjatywy z czasopismem „Jachting Motorowy”, dzięki której najlepsze wdrożenia, wyróżniające się produkcje, będą nagradzane za wdrażanie innowacji technologicznych.
Z przyjemnością prezentujemy Państwu naszą statuetkę, która symbolizuje postęp technologiczny i niezawodność stosowanych rozwiązań.

Podczas najbliższych targów Warszawki Salon Jachtowy w Nadarzynie jury wyłoni zwycięski projekt, czego ogłoszenie nastąpi w trakcie uroczystej gali.

 

Warszawski Salon Jachtowy - GospodarkaMorska.pl

Dziękujemy za wysłane grafiki.