• <

Szczegóły wydarzenia

Poinformuj o wydarzeniu
19
sty 2017

VII Festiwal Kolęd i Pastorałek Wojska Polskiego

Szczegóły wydarzenia

  • Termin:

    19.01.2017 - 21.01.2017

Dowódca 3. Flotylli Okrętów i Kierownik Klubu Marynarki Wojennej zapraszają mieszkańców Gdyni i Trójmiasta na VII Festiwal Kolęd i Pastorałek Wojska Polskiego Nadmorska Kolęda - Gdynia 2017.

Festiwal odbędzie się w dniach 19-21 stycznia 2017 r. w Gdyni. Wezmą w nim udział artyści amatorzy wywodzących się ze środowiska wojskowego. Ponad 80 uczestników z całej Polski. m.in. z Poznania, Wrocławia, Słupska, Rzeszowa i Gdyni, zaprezentuje się w dwóch kategoriach: zespoły i soliści. Festiwal ma na celu prezentację współczesnej interpretacji kolęd i pastorałek, konfrontację dokonań twórczych uczestników oraz promocję Amatorskiego Ruchu Artystycznego Wojska Polskiego wśród szerszej publiczności.

W czwartek 19 stycznia o godz. 18.00 odbędzie się uroczysta inauguracja Festiwalu. Będzie to koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Zespołu Wokalnego Klubu Marynarki Wojennej w Klubie Marynarki Wojennej, ul. Zawiszy Czarnego 1 w Gdyni. W piątek 20 stycznia od godz. 12.00 do 19.00 będą miały miejsce przesłuchania konkursowe uczestników Festiwalu w sali widowiskowej Klubu 3. Flotylli Okrętów w Gdyni Oksywiu, przy ul. Rondo pod Oliwą/, a w sobotę 21 stycznia o godz. 16.00 Koncert Galowy Laureatów VII Festiwalu Kolęd i Pastorałek WP w Kościele pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski przy ul. Armii Krajowej 26 w Gdyni. Na wszystkie koncerty wstęp wolny

VII Festiwal Kolęd i Pastorałek Wojska Polskiego - GospodarkaMorska.pl

Dziękujemy za wysłane grafiki.