• <

Szczegóły wydarzenia

Poinformuj o wydarzeniu
19
cze 2023

VI edycja Forum Wizja Rozwoju w Gdyni

Szczegóły wydarzenia

Zbliża się kolejna, VI edycja Forum Wizja Rozwoju, największego wydarzenia gospodarczego w północnej Polsce. W dniach 19-20 czerwca 2023 r. prelegenci oraz uczestnicy spotkają się w obiektach Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni i będą dyskutować o najważniejszych wyzwaniach stojących przed polską gospodarką. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki.

Forum Wizja Rozwoju jest odpowiedzią na potrzebę stworzenia płaszczyzny wymiany myśli i poglądów dla ludzi ze świata biznesu, polityki, nauki, ale przede wszystkim dla osób, które zainteresowane są kwestiami gospodarczymi i ich wpływem na nasze społeczeństwo. Inicjatywa zorganizowania takiego wydarzenia powstała w odpowiedzi na wyzwania i problemy, przed jakimi stoi dziś cały świat. Wiedząc, jak ważny jest dialog i twórcza wymiana myśli, stworzono okazję, by wspólnie z autorytetami z poszczególnych dziedzin, rozmawiać o tematach ważnych dla polskiej gospodarki, związanych m.in. z szeroko pojętym bezpieczeństwem, energetyką, troską o seniorów, lokalną tożsamością i rozwojem społeczności lokalnych.Każdego roku uczestnicy Forum mogą wziąć udział także w imprezach towarzyszących. Podczas tegorocznej edycji kontynuowane będą Kongres Srebrnej Gospodarki oraz Targi Pracy, cieszące się rosnącym zainteresowaniem. Udział w konferencji umożliwi nie tylko wymianę doświadczeń biznesowych, ale także da szansę na poszukiwanie przestrzeni do realizacji wspólnych projektów gospodarczych. Podczas uroczystej Gali wręczone zostaną także Nagrody Gospodarcze dla najlepszych firm, które wyłoni Kapituła.

Partnerami Głównymi wydarzenia są: Totalizator Sportowy Sp. z o.o. oraz Operator Gazociągów Przemysłowych GAZ-SYSTEM S.A. Partnerem wydarzenia są: ARP Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. oraz KGHM Polska Miedź S.A. W partnerstwo merytoryczne nad Forum Wizja Rozwoju włączyły się: Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej oraz Ministerstwo Infrastruktury.  

Dziękujemy za wysłane grafiki.