• <
plus

Dane kontaktowe

  • Adres: 18-400 Łomża, ul. Kopernika 13
  • Telefon: 48 504 102 173
  • E-mail: venaboats@gmail.com

Udostępnij

Firma Vena P.U. jest prywatną stocznią założoną w 1996 roku w Łomży. Zajmujemy się głównie produkcją łodzi motorowych z laminatów poliestrowo- szklanych, aczkolwiek w swoim asortymencie posiadamy również:
- łodzie wiosłowe;
- łodzie wiosłowo-motorowe;
- rower wodny;
- kajak;
- przyczepy podłodziowe (3 modele);
- i inne wyroby z laminatów, w tym modele i formy na indywidualne życzenie.

Wszystkie łodzie Vena to projekty własne, od podstaw produkowane ręcznie przez wyspecjalizowaną załogę, zgodnie z normami CE. Spełniają one tym samym restrykcyjne dyrektywy Unii Europejskiej. Dzięki zastosowaniu materiałów najwyższej jakości oraz ciągłemu udoskonalaniu procesów produkcyjnych, dbamy, aby towar, który oddajemy w Państwa ręce, poza wysoką jakością, cechował się również funkcjonalnością oraz wysokimi standardami bezpieczeństwa. Pragniemy także podkreślić, iż do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, uwzględniając jego potrzeby i wymagania. Tym samym dajemy Państwu możliwość nadania zakupionej łodzi własnego, indywidualnego charakteru.

Ważnym aspektem naszej pracy jest dążenie do perfekcji. Modernizując łodzie Vena, uwzględniamy potrzeby i wymagania dynamicznie rozwijającego się rynku motorowodnego. Jesteśmy dumni ze stosowania przy produkcji najnowszych rozwiązań technologicznych i technicznych, w tym geometrii dna. Efektem czego są bardzo szybkie i nie wymagające dużej mocy silnika motorówki. Nowoczesny design doskonale podkreśla sportowo-rekreacyjny charakter naszych wyrobów.

W 2009 roku firma przeszła istotne zmiany restrukturyzacyjne, które zaowocowały m.in. nową halą produkcyjną oraz zwiększeniem naszych możliwości produkcyjnych. Ponad to, aktualnie prowadzimy zaawansowane prace nad wprowadzeniem nowego modelu jachtu - Vena 750, który będziemy kierować do osób szukających łodzi rekreacyjnej o sportowych charakterze. Jacht będzie posiadał 5 miejsc noclegowych dla załogi oraz bogate wyposażenie standardowe.

Mamy nadzieję, że nasze długoletnie doświadczenie w branży, a także wyroby najwyższej jakości oferowane po przystępnych cenach, zachęcą Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Wierzymy, że zarówno wędkarze, rodziny preferujące wypoczynek nad wodą, jak i miłośnicy sportów wodnych znajdą u nas łódkę dla siebie. Kupując nasze wyroby, dołączycie Państwo do licznego grona zadowolonych klientów, tak z kraju, jak i z za granicy.

Opis dodatkowy

łodzie wiosłowe, łodzie motorowe, łodzie z laminatów, przyczepy podłodziowe

Dziękujemy za wysłane grafiki.