• <
plus

Dane kontaktowe

  • Adres: 81-319 Gdynia, Śląska 17
  • Telefon: +48 58 7818300
  • Fax: +48 58 7818305
  • E-mail: info@troymarine.pl

Udostępnij

TROYMARINE Sp. z o.o. od 1991 r. specjalizuje się w realizacji dostaw z importu wyposażenia okrętowego i przemysłowego oraz w wykonywaniu usług posadawiania urządzeń okrętowych na podkładkach z tworzyw chemoutwardzalnych.

Reprezentowane przez nas firmy są szeroko znane na świecie ze swojej solidności, niezawodności, innowacyjności i świadczonego serwisu. Ich światowa sieć dystrybucyjna zapewnia szybkie i sprawne dostawy, pomoc w analizowaniu potrzeb lokalnych klientów i wskazywaniu nowych zastosowań dla swoich produktów.

Oferujemy fachowość i rzetelną obsługę zamówień. Cieszymy się ze współpracy z naszymi stałymi klientami, głównie z branży stoczniowej. Jesteśmy jednocześnie otwarci na nawiązanie współpracy z każdym nowym klientem.

Oferta

TROYMARINE Sp. z o. o. jako dystrybutor generalny na Polskę od lat 90-tych dostarcza złącza rurowe TEEKAY produkcji angielskiej firmy Taylor Kerr Couplings Ltd. Złącza rurowe TEEKAY zapewniają użytkownikom łatwy i szybki montaż, solidność, właściwości kompensacyjne, zdolność tłumienia wibracji i uderzeń wodnych oraz mają wiele innych zalet. Doskonałą jakość złączy TEEKAY potwierdzają świadectwa wszystkich najważniejszych towarzystw klasyfikacyjnych dla przemysłu okrętowego. Dla instalacji wody pitnej złącza posiadają ważny atest PZH. Zapewniamy szybkie dostawy, a także prowadzimy skład magazynowy w Gdyni, obejmujący najbardziej popularne typy i rozmiary złączy TEEKAY.

Od blisko 25 lat oferujemy i dostarczamy przyjazne dla środowiska produkty łożyskowe kanadyjskiej firmy THORDON Bearings Inc., znane ze swojej wysokiej jakości i niezawodności w zastosowaniach eliminujących olej i smar; linii wału i steru dla przemysłu okrętowego, turbin wodnych, pomp, offshore i innych zastosowań lądowych. Wyroby THORDON wykazują się dużą odpornością na ścieranie, niskim współczynnikiem tarcia oraz są łatwe w obróbce i montażu. Są atestowane przez najważniejsze towarzystwa klasyfikacyjne.

Posadawianie maszyn i urządzeń okrętowych na podkładkach z żywicy epoksydowej - tworzywa
- CHOCKFAST opracowane i wyprodukowane przez ITW Philadelphia Resins Inc., USA / Irlandia
- EPY opracowane i wyprodukowane przez Marine Service Jaroszewicz, Polska
- EPOCAST opracowane i wyprodukowane przez H.A. Springer, Niemcy

Zdjęcia

Opis dodatkowy

łożyska polimerowe THORDON do linii wałów, sterów, złącza rurowe systemu TEEKAY, nasuwkowe, naprawcze, kotwiczące, ognioodporne; posadawianie maszyn i urządzeń na wylewkach chemoutwardzalnych Chockfast, EPY, Epocast.

Dziękujemy za wysłane grafiki.