• <

Szczegóły wydarzenia

Poinformuj o wydarzeniu
12
mar 2024

Transport Week

Szczegóły wydarzenia

 • Termin:

  12.03.2024 - 13.03.2024

 • Adres:

  Pułaskiego 8
  81-368 Gdynia

 • E-mail:

  office@actiaforum.pl

  https://www.transportweek.eu/
 • Patronat:

  GOSPODARKAMORSKA.PL

Zbliża się 13. edycja międzynarodowej konferencji Transport Week, jednego z najważniejszych wydarzeń branżowych związanych z transportem, logistyką oraz portami morskimi goszczących na mapie Pomorza. Pierwszy dzień będzie poświęcony aktualnościom na rynku: ‘Market, trends, investments and ESG – what awaits the maritime transport sector?’, a drugi to premiera cyklu BPO Offshore Wind Conference organizowanego we współpracy z Baltic Ports Organization.

Jak co roku, przygotowano program poruszający najbardziej bieżące i istotne dla rozwoju branży kwestie, gwarantując uczestnikom możliwość bezpośredniego kontaktu z czołowymi ekspertami. To także okazja do nawiązania nowych relacji biznesowych i spotkania z wieloletnimi partnerami. Konferencja jest realizowana przez gdyńską firmę Actia Forum.

Tegoroczne tematy: aktualne wyzwania i trendy w sektorze transportu morskiego, strategia ESG, prezentacje najciekawszych inwestycji w portach i terminalach oraz rola portów w projektach rozwoju morskiej energetyki wiatrowej

Data: 12-13.03.2024

Miejsce: Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront

Strona wydarzenia: https://www.transportweek.eu/ 

Dziękujemy za wysłane grafiki.