• <

Szczegóły wydarzenia

Poinformuj o wydarzeniu
14
mar 2023

Transport Week

Szczegóły wydarzenia

Zbliża się 12. edycja międzynarodowej konferencji Transport Week, jednego z najważniejszych wydarzeń branżowych związanych z sektorem transportu i logistyki goszczących na mapie Pomorza, realizowanego przez gdyńską firmę Actia Forum.

Pierwszy dzień to gratka dla branży morskiej zatytułowana Shaping the current face of the maritime sector, a drugi to klimatyczna premiera cyklu Baltic Ports for Climate Conference organizowanego przy współpracy z Baltic Ports Organization.

Jak co roku, przygotowano program poruszający najbardziej bieżące i istotne dla rozwoju branży kwestie, gwarantując uczestnikom możliwość bezpośredniego kontaktu z czołowymi ekspertami. To także okazja do nawiązania nowych relacji biznesowych i spotkania z wieloletnimi partnerami.

Tegoroczne tematy: morska energetyka wiatrowa, cyberbezpieczeństwo w portach, inwestowanie w portach europejskich, perspektywy gospodarki i handlu w regionie Morza Bałtyckiego, zasilanie elektryczne statków z lądu (OPS), strategie portów bałtyckich wobec wyzwań klimatycznych oraz definiowanie odpowiedzialności klimatycznej i inne


Data: 14-15.03.2023

Miejsce: Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront

Strona wydarzenia: transportweek.eu

Dziękujemy za wysłane grafiki.