• <

Szczegóły wydarzenia

Poinformuj o wydarzeniu
5
lis 2019

TransLogistica Poland - VII Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki

Szczegóły wydarzenia

 • Termin:

  05.11.2019 - 07.11.2019

 • Adres:

  Prądzyńskiego 12/14
  01-222 Warszawa

  Pokaż na mapie
 • Telefon:

  +48 22 395 66 94

 • E-mail:

  p.konowalek@lentewenc.pl

  trans-poland.pl/
 • Patronat:

  GOSPODARKAMORSKA.PL

Siódme targi TransLogistica Poland to największe w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej spotkanie firm poszukujących i korzystających z usług transportowych, spedycyjnych, logistycznych (tzw. właścicieli ładunków, czyli producentów, dystrybutorów, przedsiębiorstw handlowych) oraz osób zawodowo związanych z branżą TSL. W tym roku odbędzie się w dniach 5-7 listopada 2019 r.

– Choć do jesieni pozostało jeszcze sporo czasu, zainteresowanie jest ogromne. Nowością jest, że w tym roku targi odbędą się w dwóch halach, a mimo to większość powierzchni wystawienniczej jest już niedostępna! Stoiska rezerwują zarówno nasi wieloletni wystawcy, przekonani do biznesowej formuły i jakości targów, jak i nowe firmy, które dopiero dojrzały do decyzji o uczestnictwie. Bardzo cieszy rosnąca liczba operatorów logistycznych, armatorów i portów, którzy sukcesywnie dołączają do grona wystawców. Tegoroczna edycja zapowiada się rekordowo! – podsumowuje Paweł Konowałek, dyrektor targów TransLogistica Poland. 

W poprzedniej edycji udział wzięło 242 wystawców i ponad 7000 profesjonalistów z 58 państw.

Od 5 do 7 listopada 2019 r. w EXPO XXI Warszawa, przy ulicy Prądzyńskiego 12/14, swoje rozwiązania zaprezentują firmy działające w oparciu o zagadnienie transportu intermodalnego, firmy transportowe, spedycyjne, logistyczne, armatorzy, porty i terminale, operatorzy giełd ładunków, emitenci kart paliwowych, producenci systemów IT, telematycznych, monitorowania i rozliczania czasu pracy kierowców, systemów poboru opłat drogowych, myjni samochodowych, a także firmy oferujące usługi z zakresu obsługi celnej, doradztwa podatkowego, zwrotu VAT, ubezpieczeń i finansów.

Szczegółowy raport targów tutaj.

fot. GospodarkaMorska.pl

Dziękujemy za wysłane grafiki.