• <

Dane kontaktowe

  • Adres: 80-222 Gdańsk, Siedlicka 6
  • Telefon: 583419802
  • Fax: 583472560
  • E-mail: sekretariat@technoservice.com.pl

Udostępnij

\"TECHNO-SERVICE\" S.A. należy do najbardziej nowoczesnych i najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw na Pomorzu (>>Gazele Biznesu).
Zasięg działalności firmy obejmuje całą Polskę. Współpracujemy także z partnerami z państw europejskich, eksportując swe wyroby i usługi na ich rynki (obwody drukowane i montaż elektroniczny do takich krajów jak: Niemcy, Szwajcaria, Holandia, Litwa, Austria).

Mocne strony Spółki mają swe źródło w jej historii i tradycji - korzenie firmy sięgają lat sześćdziesiątych, kiedy to powstała Studencka Spółdzielnia Pracy \"Techno-Service\" integrująca całe trójmiejskie środowisko akademickie, stawiając do dyspozycji swych Klientów ręce i potencjał intelektualny studentów różnych uczelni, wszystkich kierunków studiów ( >>historia Spółdzielni ).


W 1991 r. w wyniku przekształceń własnościowych (pracowniczo-członkowskich) na bazie Spółdzielni powstała Spółka Akcyjna \"TECHNO-SERVICE\" (>>historia), która wykorzystując dotychczas wypracowane zasoby i podbudowując je nowymi pomysłami oraz kapitałem ciągle ewoluowała, czego efektem jest obecna struktura firmy obejmująca osiem samodzielnych, dynamicznie rozwijających się zakładów o charakterze produkcyjnym
i usługowym. Zakłady te w oparciu o własny majątek oferują produkty i usługi wymagające rozległej wiedzy, najwyższych kwalifikacji i zastosowania najnowocześniejszych technologii.

Opis dodatkowy

obwody drukowane, montaż urządzeń elektronicznych, leasing pracowniczy, agencja pracy tymczasowej, usługi remontowo - budowlane, ochrona środowiska, usługi stoczniowe, usługi cleanerskie, administracja, wynajem obiektów

Dziękujemy za wysłane grafiki.