• <
premium

Dane kontaktowe

  • Adres: 84-240 Reda, Wejherowska 58
  • Telefon: 605 380 501; 501 512 143
  • E-mail: michal-czerminski@wp.pl, dpoplawski@o2.pl

Udostępnij

Firma powstała z pasji do nurkowania i chęci pokazywania piękna podwodnego świata innym osobom.

Oferta

Kursy nurkowania rekreacyjnego:

- stopień podstawowy OPEN WATER DIVER to pierwszy krok w edukacji nurkowej, uczy nawyków, umiejętności nurkowych oraz zapewnia niezbędną wiedzę teoretyczną umożliwiającą planowanie i wykonywanie nurkowań do głębokości 18 metrów.

- stopień zaawansowany ADVANCED OPEN WATER DIVER to rozwój umiejętności nurkowych oraz wspaniała przygoda. W ramach kursu wykonujemy nurkowania głębokie, nawigacyjne oraz trzy dowolnie wybrane przez kursanta nurkowania (np. na wrakch, poszukiwanie i wydobywanie przedmiotów z dna, nocne).

- nurek ratownik RESCUE DIVER to kurs zorientowany na niesienie pomocy na wodzie i pod wodą oraz skuteczne kierowanie akcją ratowniczą. Uczy metod skutecznej i efektywnej pomocy nurkom w niebezpieczeństwie. Na tym kursie nauczysz się między innymi jak znaleźć i wydobyć nieprzytomnego nurka i jak prowadzić sztuczne oddychanie w wodzie.

- lider nurkowy DIVEMASTER to pierwszy profesjonalny stopień nurkowy. Na tym kursie nauczysz się jak być dobrym liderem i przewodnikiem nurkowym oraz jak organizować i nadzorować nurkowania.

- specjalizacje nurkowe: nurkowanie wrakowe, nawigacyjne, głębokie, ratownictwo tlenowe, NITROX, suchy skafander i wiele innych.

- kurs pierwszej pomocy przedmedycznej - to kurs przeznaczony dla wszystkich, uczy kompetentnego i efektywnego udzielania pierwszej pomocy. Bardzo ważnym elementem kursu jest doskonalenie techniki prowadzenia resuscytacji krążeniowo-oddechowej.

Kursy nurkowania technicznego - dla wszystkich, którzy twierdzą, że jedna butla to za mało. Dzięki poznaniu tajników nurkowania technicznego zwiększysz swoje możliwości odkrywania podwodnego świata. Jest to jedyny sposób pozwalający znacznie zwiększyć czas przebywania pod wodą oraz maksymalną głębokość zanurzenia.

-Wyjazdy nurkowe krajowe i zagraniczne.

Nurkowania wrakowe organizujemy przez cały rok.


JEŻELI NIE JESTEŚ PEWIEN CZY NURKOWANIE JEST SPORTEM DLA CIEBIE
SKORZYSTAJ Z OFERTY INTRO WPROWADZENIE DO NURKOWANIA ABY ROZWIAĆ WĄTPLIWOŚCI
ZIMOWA PROMOCJA NA INTRO NURKOWE TO 60 PLN
(INTRO obejmuje 1 godz. zajęć w basenie w kompletnym sprzęcie i 1,5 godz. teorii na temat sprzętu i systemu szkolenia)


ZOBACZ NAS NA FACEBOOK

Zdjęcia

Opis dodatkowy

kursy nurkowania, submarine, kursy nurkowe, kursy techniczne, wypłynięcia na wraki, nurkowanie, wraki

Dziękujemy za wysłane grafiki.