• <
plus

Wędkarstwo morskie !!!

Dane kontaktowe

Udostępnij

Wypłyń z nami na dalekie łowiska. Gwarantujemy połowy wielkich sztuk. Wybierz wariant:
1.Wariant podstawowy - rejs 9-godzinny idealny dla początkujących wędkarzy i nie tylko.
2.Wariant rozszerzony - rejs trwający od 15 do 18 godzin. Wyrusz z nami na grubszą rybę.
3.Wariant pełny - 2 dniowy rejs z noclegiem i wyżywieniem. Na jednostce czeka 16 wygodnych koi. Wspaniała 2 dniowa przygoda i udane połowy.

Oferta

O kutrze - jest to pełnomorska jednostka typu \"STOREM\" o długości 18m, szerokości 5,20m, mocy silnika 165 KM, rozwijająca prędkość do 10,5 węzła. Statek wyposażony jest w GPS, kolorową echosondę, radiotelefony UKF oraz nowoczesny radar, zapewniający bezpieczną żeglugę.
Podczas rejsu każdy z uczestników wyprawy na \"wielką rybę\" może ogrzać się i posilić w jednej z dwóch kabin znajdujących się na pokładzie. W zależności od warunków pogodowych i apetytów gości, na życzenie, kucharz okrętowy może sporządzić posiłek ze złowionych ryb.

O połowach - jednostka wypływa w morze z portu we Władysławowie na łowiska oddalone od lądu o ok. 20 km. Standardowy czas trwania wyprawy 8 godz., z możliwością przedłużenia. Połowy prowadzi się na głębokości od 50m do 70m.

99,99 % złowionych ryb to dorsze, a reszta ....................... łososie. Istnieje możliwość skorzystania ze sprzętu wędkarskiego będącego na wyposażeniu jednostki

Opis dodatkowy

wękarstwo morskie, połowy morskie, wędkmator, kutry, rejsy wędkarskier, arejsy morskie, kuteowanie na morzu, r

Dziękujemy za wysłane grafiki.