• <

Dane kontaktowe

  • Adres: 70-216 Szczecin, Czackiego 3a
  • Telefon: +48 91 812 11 46
  • Fax: +48 91 812 11 45
  • E-mail: info@stabos.pl

Udostępnij

Firma STABOS Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie zajmuje się pozyskiwaniem, sprzedażą biomasy i agrobiomasy na cele energetyczne, ciepłownicze oraz na potrzeby zakładów przemysłu celulozowo – papierniczego. Należymy do grona wiodących dostawców biomasy do największych grup energetycznych w Polsce. Wszystkim swoim klientom zapewniamy rzetelność i profesjonalizm w zakresie oferowanych wyrobów i usług poprzez proces ciągłego doskonalenia w obszarach jakości, elastyczności, szybkości oraz optymalizacji kosztów dostarczania wyrobów najbardziej efektywnych energetycznie.

Współpracujemy: z najlepszymi przewoźnikami, firmami portowymi, agencjami morskimi i celnymi oraz z renomowanymi spedytorami zagranicznymi. Koordynujemy działania zapewniając producentom zbyt i płatność w uzgodnionym terminie, a odbiorcom ciągłość dostaw poprzez przechowywanie biomasy na własnych a także dzierżawionych przez nas powierzchniach magazynowych.

Dostarczamy biomasę pod wskazany adres transportem samochodowym, kolejowym, morskim i śródlądowym.

Handel
Handel odnawialnymi źródłami energii będzie odgrywał coraz większą rolę w związku z wymogami Unii Europejskiej. Dzięki temu możemy planować naszą działalność handlową w sposób wydajny i przygotować się do przyszłych wyzwań i dalszego rozwoju. Jako wiarygodny partner oferujemy biomasę i agrobiomasę klientom w kraju jak i za granicą pragnącym produkować energię wolną od emisji CO2. Wiedza na temat rynku paliw odnawialnych i logistyki, elastyczność oraz silna pozycja finansowa pozwala zagwarantować terminowe dostawy, umożliwiające planowanie produkcji naszym odbiorcom.

Logistyka
Dobrze rozwinięty dział logistyki jest podstawą operatywnego działu handlowego. Ciągły dostęp do nowych możliwości przewozowych jak i terminali przeładunkowych jest jedną z najważniejszych rzeczy w tworzeniu tzw. łańcucha dostaw. Jako firma wyspecjalizowana w dostawach biomasy organizujemy dostawy statkami, barkami, koleją i samochodami. Ciągła współpraca z najlepszymi agencjami morskimi, spedycjami kolejowymi i samochodowymi owocuje zadowoleniem naszych klientów. Możemy zaoferować transport w różnych formach, z portu do portu, z portu do terminala, z terminala do elewatora, z elewatora do odbiorcy.

Opis dodatkowy

przeładunki, biomasa

Dziękujemy za wysłane grafiki.