Zapisz się
na bezpłatny newsletter

Sprzedaż jachtów i łodzi, Dealerzy jachtów i łodzi, Sklepy żeglarskie, Sprzedaż wyposażenia i sprzętu żeglarskiego, Żaglownie, Dostawcy osprzętu jachtowego

A A

Udostępnij:

Facebook Twitter Google Email
powrót do listy

o firmie:


Firma Eljacht istnieje od 1990 roku. Na początku swojej działalności firma projektowała oraz wykonywała kompleksowe instalacje elektryczne i elektroniczne na jachtach żaglowych i motorowych. Kolejne lata to intensywny rozwój firmy oraz ciągłe poszerzanie oferty handlowej, wdrożeniowej i serwisowej. Nasze stoiska wystawiennicze obecne są często na wszystkich większych targach branżowych (Wiatr i Woda, BoatShow) i nie tylko.

W 1997 roku Eljacht rozpoczął współpracę z firmą Raymarine (dawny Raytheon, Autohelm), w kolejnych sezonach rozszerzaliśmy ofertę o urządzenia elektryczne, elektroniczne oraz akcesoria przydatne przy montażu urządzeń na jachtach.

Posiadamy ponad dwudziestopięcioletnie doświadczenie w instalowaniu elektroniki jachtowej, udzielamy porad technicznych oraz dobieramy urządzenia do indywidualnych potrzeb klienta dla różnych typów jachtów. Naszą wiedzę opieramy na cyklicznych kursach i szkoleniach organizowanych przez producentów sprzętu oraz na wieloletnim doświadczeniu właściciela firmy, kapitana Jerzego Jankowskiego.

Nasza firma wspiera aktywnie polskich żeglarzy. Wspieraliśmy Zbigniewa Gutkowskiego na jachcie Operon Racing, kapitana Tomasza Cichockiego na jachcie Polska Miedź oraz Radka Kowalczyka w regatach Mini Transat 2011. Pod koniec 2012 roku zostaliśmy ponownie partnerem Zbigniewa Gutkowskiego, który jako pierwszy Polak w historii wystartował w okołoziemskich regatach Vendee Globe. Wspieraliśmy również projekty Romana Paszke oraz Jarosława Kaczorowskiego.

Jesteśmy współorganizatorem i sponsorem tytularnym regat Eljacht Cup organizowanych przez Jachtklub Stoczni Gdańskiej. Zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach regat.

Naszymi klientami są największe polskie stocznie jachtowe: Delphia Yachts, Galeon, Sunreef Yachts, Northman oraz Antila Yachts.

Jesteśmy dystrybutorem na Polskę takich marek jak:
Raymarine (www.raymarine.eu)
Mastervolt (www.mastervolt.com)
Ocean Signal (www.oceansignal.com)
Hella Marine (www.hellamarine.com)
BEP Marine (www.bepmarine.com)
Glomex (www.glomex.it)
grupa Marinco (Marinco, Ancor, Guest, AFI, Nicro) (www.marinco.com)
Ratio Electric (www.ratio.nl)
Scanstrut (www.scanstrut.com)
NavPod (www.oceanequipment.com/navpod2/)

W swojej ofercie posiadamy także produkty firm:
Exide
Entel
Actisense
Airmar
Victron Energy
Solara
Philippi
Sutars
Alfatronix
Navionics
Jeppesen
Fusion
EchoPilot.

Zapraszamy do zapoznania się z produktami oferowanymi przez naszą firmę.

publikacje:


MULTIMEDIA:


foldery reklamowe:


filmy:


ELJACHT podczas Targów Wiatr i Woda w Gdyni w roku 2018:

słowa kluczowe:


radary, echosondy, sonary, gps, ais, logi, kamery termowizyjne, akumulatory, rozdzielnice, odłączniki,

powrót do listy
gospodarkamorska.tv Facebook