• <
plus

Fabryka Konstrukcji Stalowych i Maszyn \"Spomasz\" S.A.

Dane kontaktowe

  • Adres: 68-200 ZARY, Ul. Okrzei 104
  • Telefon: 68 470 77 00
  • Fax: 68 470 77 95

Udostępnij

Fabryka Konstrukcji Stalowych i Maszyn Spomasz S.A. jest członkiem europejskiej grupy Smulders Group, będącej międzynarodową organizacją, produkującą konstrukcje stalowe specjalnego przeznaczenia dla inwestycji związanych z pozyskiwaniem energii odnawialnej w strefie morskiej i naziemnej oraz wydobyciem ropy naftowej i gazu.

Specjalizujemy się w kompleksowym wykonawstwie stalowych elementów wielkogabarytowych. Produkujemy konstrukcje dla instalacji poszukiwawczych, wydobywczych, przetwórczych i transportujących, które są przeznaczone do eksploatacji w ekstremalnych warunkach morskich. Cała produkcja odbywa się przy użyciu materiałów najwyższej jakości, spełniających wszelkie normy techniczne.

Oferujemy:
elementy posadowień i fundamentów siłowni wiatrowych i platform wiertniczych;
konstrukcje pomocnicze, drabiny, boat landing;
platformy główne, platformy wewnętrzne;
konstrukcje stalowe różnego przeznaczenia.

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu klientów wyposażyliśmy nasz zakład we własną linię CNC do cięcia plazmowego rur i profili w trzech 3D oraz linie do spawania blachownic.

Dysponujemy nowoczesnym i dobrze wyposażonym parkiem maszyn oraz bogatym zapleczem technicznym, całkowicie ukierunkowanym na produkcję i obróbkę produktów stalowych, a stosowane przez nas rozwiązania konstrukcyjne umożliwiają wykonanie nawet najbardziej zaawansowanych projektów.

Dostawy gotowych elementów realizowane są przy współpracy z siostrzaną spółką Spomasz Trans, specjalizującą się w transporcie ponadgabarytowym konstrukcji stalowych. Posiadana wiedza, doświadczenie, uprawnienia oraz wyposażenie pozwalają dostarczać ładunki ponadnormatywne na terenie całej Europy.

Spełniamy wymagania jakości dotyczące wykonywania konstrukcji stalowych wg normy 3834-2, EN 1090 – EXC4, DIN 18800 oraz wymogi jakości ISO, co jest możliwe dzięki ciągłym pomiarom i audytom. Wykwalifikowana kadra posiada wszystkie wymagane uprawnienia spawalnicze potwierdzone przez uzyskane certyfikaty wydane przez GSI SLV Halle GmbH, a produkcja przebiega pod stałym nadzorem międzynarodowych towarzystw certyfikacyjnych , tj. Germanischer Loyd oraz GSI SLV Halle.

Doświadczony i wykwalifikowany zespół inżynierów od podstaw koordynuje i nadzoruje cały przebieg realizacji, począwszy od przygotowania projektu, aż po finalny odbiór inwestycji. Współpraca z klientem jest dla nas bardzo ważna, a dzięki regularnej konsultacji i profesjonalnemu doradztwu w każdej fazie projektu wykonane konstrukcje spełnią najwyższe standardy i oczekiwania klienta.

Zdjęcia

 - GospodarkaMorska.pl

Dziękujemy za wysłane grafiki.