• <

Szczegóły wydarzenia

Poinformuj o wydarzeniu
2
lut 2021

SMM HAMBURG - Międzynarodowe Targi Budowy i Wyposażenia Statków, Maszyn i Technologii Morskich

Szczegóły wydarzenia

W związku z pandemią koronawirusa Międzynarodowe Targi Budowy i Wyposażenia Statków, Maszyn i Technologii Morskich SMM zamiast w wersji tradycyjnej odbędą się wyłącznie w wersji cyfrowej – SMM digital. W terminie od 2 do 5 lutego na stronie targów SMM: www.smm-hamburg.com zostanie zaprezentowany online dla branży gospodarki morskiej ciekawy program ramowy umożliwiający transport wiedzy na aktualne i ważne tematy. W ten sposób będzie możliwy udział w imprezie w sposób bezpieczny bez wychodzenia z domu.

Wszystkie konferencje z udziałem międzynarodowych specjalistów będą prezentowane na żywo w ramach Conference Stream. Oprócz tego Targi przygotowały ciekawy program nagrany w studio SMM na terenie targów obejmujący wiele paneli i wywiadów. Ten program będzie dostępny online podczas targów SMM digital w ramach Open Stream. Częścią Open Stream będzie również Speakers Corner z prezentacjami 25 firm. Lista firm uczestniczących dostępna jest na stronie: www.smm-hamburg.com/en/smm-streams/open-stream/speakers-corner .

W programie konferencji Conference Stream znalazły się:

-          Maritime Future Summit (2 lutego godz. 10.30 – 14.45)

-          Offshore Dialogue (2 lutego godz. 15.00 – 18.05)

-          Tradewinds Digital Forum (2 lutego godz. 13.00 – 15.55)

-          gmec – the global maritime environmental congress (3 lutego godz. 9.30 – 15.40)

-          MS&D (4 lutego godz. 9.30 – 17.00 oraz 5 lutego godz. 9.30 – 16.00)

Organizatorzy chcąc umożliwić kontakt branży z ekspertami w tym szczególnym czasie postanowili, że zarówno program w ramach Open-Stream, jak i program konferencji w ramach Conference-Steam będzie dostępny dla odwiedzających bezpłatnie

Podczas paneli Conference Stream uczestnicy będą mieli możliwość zadawania pytań online. Pod koniec każdej sesji pytania zostaną przekazane prelegentom przez moderatorów. Odwiedzający będą mogli również komunikować się między sobą poprzez funkcję czatu zarówno podczas Conference Stream jak i Open Stream.

Dodatkowo podczas SMM digital uczestnicy będą mieli możliwość korzystania z narzędzia b2b przygotowanego przez Enterprise Europe Network -  MariMatch@SMM  aby wyszukać i skontaktować się z potencjalnymi nowymi partnerami. Udział jest bezpłatny, rejestracja na stronie https://smm-marimatch2020.b2match.io/  jest otwarta do 1 lutego. Ilość spotkań jest ograniczona.

TARGI SMM 2022


Polskie Przedstawicielstwo Targów Hamburskich pragnie zaprosić Państwa Firmę do udziału w 30. edycji Międzynarodowych Targów Budowy i Wyposażenia Statków, Maszyn i Technologii Morskich SMM, które odbędą się w dniach 6-9 września 2022 r. w Hamburgu. Termin zgłoszeń dla wystawców upływa 12 września 2021.

Targi SMM są największą i najważniejszą imprezą światowego przemysłu okrętowego. Co dwa lata gromadzą światowych liderów budowy i remontu statków, produkcji najnowocześniejszego wyposażenia okrętowego, technologii i inżynierii morskiej oraz decydentów szeroko rozumianej gospodarki morskiej. W czasie każdej edycji targów kilkadziesiąt wiodących firm ogłasza wprowadzenie do swojej oferty nowych, innowacyjnych produktów i prezentuje najnowsze rozwiązania technologiczne. Impreza ta to jednak nie tylko zapoznawanie się z prezentowanymi produktami i usługami, ale również miejsce nawiązywania stałej międzynarodowej współpracy.

W poprzedniej edycji targów na powierzchni wystawienniczej 93.000 m2 wzięło udział 2.289 wystawców z 69 krajów (w tym 53 firmy z Polski) oraz ponad 50.000 zwiedzających profesjonalistów z całego świata. O skali hamburskiego przedsięwzięcia świadczy także bardzo duża liczba imprez towarzyszących - kongresów, konferencji, seminariów, sympozjów, workshopów, warsztatów i oficjalnych przyjęć. Program ramowy kongresów koncentruje się wokół trendów oraz przyszłości branży (Maritime Future Summit), ochrony środowiska (gmec), bezpieczeństwa i ochrony (MS&D), branży offshore (Offshore Dialog), a referenci pochodzą ze świata polityki, gospodarki i nauki.

Zakres tematyczny targów:

budowa statków i przemysł stoczniowy
wyposażenie statków
silniki / systemy napędowe, systemy  pomocnicze
urządzenia eksploatacyjne
systemy przeładunkowe
elektrotechnika / elektronika
porty
usługi morskie
armatorzy / przedsiębiorstwa żeglugowe
technika morska
Koszty udziału

Koszt netto powierzchni wystawienniczej (bez zabudowy) wynosi:

stoisko szeregowe (jedna strona otwarta)   – 275 EUR / m2

stoisko narożne (dwie strony otwarte)         – 300 EUR / m2

stoisko czołowe (trzy strony otwarte)          – 320 EUR / m2

stoisko blokowe (cztery strony otwarte)       – 335 EUR / m2

opłata medialna za wpis do katalogu – 600 EUR

opłata na rzecz AUMA – 0,60 EUR / m2

UWAGA, termin zgłoszeń upływa 12 września 2021 r.

SMM HAMBURG - Międzynarodowe Targi Budowy i Wyposażenia Statków, Maszyn i Technologii Morskich - GospodarkaMorska.pl

Dziękujemy za wysłane grafiki.