• <

Szczegóły wydarzenia

Poinformuj o wydarzeniu
13
sty 2017

Seminarium: Planowane inwestycje na sieci kolejowej i w transporcie miejskim

Szczegóły wydarzenia

  • Termin:

    13.01.2017 - 13.01.2017

  • Godzina rozpoczęcia:

    10.00 - 16.00

  • E-mail:

    marta.mazurczak@tor-konferencj

Seminarium dedykowane jest dla osób biorących udział w organizowaniu procesu transportowego wraz z jego zapleczem jak i inwestycjach z tym związanych. W trakcie spotkania będą omawiane inwestycje kolejowe realizowane w latach 2015-2016 - inwestycje w sieć kolejową jak również i tabor oraz zaplecze, ale także w transport miejski.

Przedstawione zostaną inwestycje zaplanowane do realizacji w latach 2017-2020 na sieci kolejowej i w transporcie miejskim. Analizie poddane zostaną projekty pojedyncze oraz projekty łączone (uwzględniając dotacje UE), aspekty poszczególnych projektów. Poruszony zostanie również temat dotyczący czasu na realizację inwestycji (projekty, zadania, finanse, dotacje, realizacja).

W ostatnich latach ma miejsce realizacja licznych inwestycji na rynku kolejowym i w transporcie miejskim. Większość z tych inwestycji jest dotowana z UE. Jednak nadal nie są wykorzystywane wszystkie fundusze europejskie przewidziane dla inwestycji kolejowych oraz dla transportu miejskiego, a kolej w Polsce określana jest mianem marudera. Podczas seminarium zostanie przedstawiony proces realizacji inwestycji, elementy mające wpływ na realizację projektów (w tym na wielkość oraz ilość dotacji z UE), jak również możliwości rozwiązywania problemów występujących w trakcie wykonywania poszczególnych zadań. Omówione zostaną zagrożenia dla inwestycji i ich realizacji na sieci kolejowej, ale także dla transportu miejskiego w naszym kraju.

Seminarium: Planowane inwestycje na sieci kolejowej i w transporcie miejskim - GospodarkaMorska.pl

Dziękujemy za wysłane grafiki.