• <

Szczegóły wydarzenia

Poinformuj o wydarzeniu
2
cze 2022

Security Forum Szczecin. Tarcza dla Polski i dla infrastruktury krytycznej

Szczegóły wydarzenia

Konferencja w ramach Security Forum Szczecin odbędzie się 2 czerwca (czwartek) w Hotelu Park w Szczecinie. Jej temat to Tarcza dla Polski i dla infrastruktury krytycznej. Inwestycje w badania i zakupy technologii rakietowych i antydronowych. Ośrodki Badawczo-Rozwojowe w Polsce.

Konferencję swoim patronatem objął Przewodniczący Sejmowej Komisji ON Michał Jach. Przedstawiciele przemysłu i ośrodków badawczych przedstawią swoje doświadczenia z prac nad Tarczą dla Polski i wykorzystania nowoczesnych technologii rakietowych i antydronowych do budowy Tarczy dla Polski i ochrony infrastruktury krytycznej

Konferencja  poświęcona będzie  również prezentacji  technologii i rozwiązań  związanych z systemami antydronowymi obejmującymi obszar powietrzny i podwodny  do ochrony obiektów strategicznych.

Celem konferencji jest promowanie roli i znaczenia Tarczy dla Polski w wymiarze nie tylko stricte militarnym , ale także w odniesieniu do różnorodnych zadań, związanych z ochroną obiektów strategicznych w czasie pokoju, konfliktu asymetrycznego, czy wreszcie tzw. wojny hybrydowej.

Tematyka obejmuje m. in. prezentację statyczną technologii antydronowej i  planów ich wykorzystania do ochrony infrastruktury strategicznej .  Do udziału w wydarzeniu zostali zaproszeni przedstawiciele  największych polskich firm, przedstawiciele sektora infrastruktury krytycznej jak i służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo. 

Rejestracja: biuro@nobilismedia.pl lub kontakt telefoniczny - 512488229.

Dziękujemy za wysłane grafiki.