• <

Szczegóły wydarzenia

Poinformuj o wydarzeniu
30
wrz 2021

RWE Local Content Live Event

Szczegóły wydarzenia

W dniu 30.09.2021 roku w Sopocie, w hotelu Radisson BLU, odbędzie się „RWE Local Content Live Event" -  spotkanie typu „suppliers day" dedykowane podmiotom z łańcucha dostaw w sektorze morskiej energetyki wiatrowej.

RWE Renewables, które za pośrednictwem swojej spółki celowej Baltic Trade & Invest Sp. z o.o. realizuje w polskiej wyłącznej strefie ekonomicznej Morza Bałtyckiego projekt morskiej farmy wiatrowej F.E.W. Baltic II o mocy 350 MW, zaprasza wszystkie zainteresowane podmioty do dialogu technicznego na temat możliwości uczestnictwa w łańcuchu dostaw dla tego oraz innych projektów morskich farm wiatrowych, realizowanych przez RWE Renewables.

Spotkanie odbędzie się w formule hybrydowej: tradycyjnej konferencji z limitem uczestnictwa do 200 osób oraz transmisji online. W trakcie spotkania przedstawione zostaną m.in. informacje dotyczące bieżących postępów w realizacji projektu, spodziewany harmonogram dalszych prac nad jego realizacją, szeroko rozumiane wymagania stawiane potencjalnym dostawcom (wymagania techniczne, jakościowe, BHP etc.), kulturę współpracy z RWE Renewables oraz dobre przykłady istniejącej już współpracy pomiędzy RWE Renewables a polskimi dostawcami.

Całodniowa agenda zostanie zaprezentowana uczestnikom spotkania w atrakcyjnej, interaktywnej formie, wzbogaconej o panele dyskusyjne, pogłębione rozmowy w formule one-to-one, a także liczne materiały wideo, prezentujące specyfikę pracy przy realizacji projektu morskiej farmy wiatrowej.

Udział w spotkaniu da wszystkim jego uczestnikom gwarancję wejścia w efektywny, bezpośredni dialog oraz pozwoli lepiej zrozumieć zakres oraz skalę potrzeb i wymagań niezbędnych do spełnienia przy realizacji pionierskich wciąż na polskim rynku projektów morskich farm wiatrowych.

Serdecznie zapraszamy do rejestracji poprzez formularz online na stronie www.fewbalticii.rwe.com


Dziękujemy za wysłane grafiki.