• <
plus

Profesjonalne środki czystości dla jednostek pływających.

Dane kontaktowe

  • Adres: 81-323 Gdynia, Morska 49-55
  • Telefon: 58 660 79 05
  • Fax: 58 660 79 90
  • E-mail: damian.kuklinski@rooto.pl

Udostępnij

Firma ROOTO SYSTEM sukcesy na polskim rynku odnosi już od prawie 20 lat. Działalność rozpoczęliśmy od świadczenia usług profesjonalnego sprzątania obiektów, naszymi Klientami do dziś są strategiczne obiekty handlowo – usługowe na terenie Trójmiasta.

Wraz z rozwojem firmy, postanowiliśmy sukcesywnie rozszerzać naszą działalność o nowe gałęzie, w tym handel Profesjonalnymi Środkami Czyszczącymi. Oferujemy ekologiczne i profesjonalne środki czyszczące z UE oraz Stanów Zjednoczonych.

Nasze produkty stosowane są w przemyśle hutniczym, energetycznym, morskim, stoczniowym, motoryzacyjnym, lotnictwie, budownictwie, żegludze oraz w przemyśle spożywczym. W trosce o środowisko naturalne, wprowadzamy na rynek jedynie produkty spełniające wysokie normy ekologiczne, zgodne z bieżącymi dyrektywami Unii Europejskiej. Ponadto, większość naszych produktów spełnia rygorystyczne normy związane z MARPOL Annex 5.

Swoją obecną pozycję na rynku i uznanie klientów nasza firma zawdzięcza przede wszystkim jakości oferowanych wyrobów i świadczonych usług. Prowadzone działania marketingowe zaowocowały współpracą z licznymi odbiorcami naszych produktów oraz usług na rynku ogólnopolskim. Szeroka gama oferowanych przez nas towarów i usług pozwala na spełnienie oczekiwań nawet najbardziej wymagających odbiorców.

Podejmując z nami współpracę spotkają się Państwo z fachowym doradztwem i uprzejmą obsługą.Zapewniamy Państwu najlepszą CENĘ, najwyższą JAKOŚĆ i absolutną TERMINOWOŚĆ.

Oferta

W ofercie firmy Rooto System znajdą Państwo ekologiczne środki czyszczące głównie w postaci KONCENTRATÓW jak również produktów gotowych do użycia:

• R.S. 1 D- Iron – Środek do usuwania zanieczyszczeń metalicznych

Neutralny środek czyszczący został stworzony z myślą o usuwaniu lotnej rdzy, pyłu hamulcowego oraz metalicznych zanieczyszczeń występujących na powierzchniach lakierowanych, szklanych, gumowych oraz tworzyw sztucznych.


• R.S. 3 – Środek do pielęgnacji stali szlachetnej

to wysokiej jakości środek do pielęgnacji i czyszczenia elementów ze stali szlachetnej, plastiku,gumy, winylu oraz skóry syntetycznej.


• R.S. 4 – Uniwersalny środek czyszczący

to kombinacja nowoczesnych komponentów, które czynią R.S. 4 New niezwykle skutecznym skoncentrowanym środkiem czyszczącym o bardzo wysokiej efektywności, który doskonale sprawdza się w myciu ręcznym
jak i maszynowym. Doskonale usuwa zanieczyszczenia organiczne np. insekty, osady z wody i powietrza, sadzę oraz
resztki paliw i olejów.

• R.S. 7 – Środek do czyszczenia układów elektrycznych


• R.S. 8 – Środek do mycia szyb


• R.S. 10 – Środek do czyszczenia pomieszczeń przemysłowych

środek do czyszczenia pomieszczeń przemysłowych to lekko alkaliczny środek , stworzony z myślą o warsztatach samochodowych, halach produkcyjnych oraz dużych powierzchniach przemysłowych. R.S. 10 usuwa tłuszcze, wszelkiego rodzaju oleję, sadzę, oraz uporczywe osady z płytek podłogowych, pomostów, wszelkich konstrukcji stalowych, zbiorników oleju, narzędzi etc.


• R.S. 11 – Środek do czyszczenia elementów metalowych i aluminiowych

środek do czyszczenia elementów metalowych i aluminiowych to silnie działający środek, który usuwa uciążliwe zabrudzenia ze stali nierdzewnej i aluminium takie jak rdza, kamień oraz inne zabrudzenia organiczne.


• R.S. 13 – Środek do czyszczenia stali nierdzewnej i aluminium.

Środek do czyszczenia stali nierdzewnej i aluminium to specjalistyczny koncentrat w formie żelu, który rozpuszcza wszelkie zabrudzenia na powierzchni ze stali nierdzewnej i aluminium nie naruszając i uszkadzając materiału.


• R.S. 15 – Środek do usuwania betonu i zaprawy murarskiej

środek do usuwania betonu i zaprawy murarskiej to specjalistyczny skuteczny i w pełni bezpieczny środek do usuwania pozostałości betonu, zaprawy murarskiej, stworzony z myślą o budownictwie oraz transporcie.


• R.S. 20 – Środek do mycia kuchni

silnie działający alkaliczny koncentrat czyszcząco – myjący przeznaczony do wszystkich obszarów kuchennych, kominków, komór wędzarniczych itp. R.S. 20 rozpuszcza wszelkie zabrudzenia olejowo – tłuszczowe, białkowe oraz smoliste.


• R.S. 20 – Środek do mycia ładowni i cystern

to silnie działający alkaliczny koncentrat czyszcząco – myjący przeznaczony do czyszczenia ładowni statków, pojazdów ciężarowych, cystern. R.S. 20 bez trudu usuwa osady i pozostałości po załadunku – zboża, rudy metali, węgla, torfu, paliw ciężkich i lekkich, olei oraz innych substancji ropopochodnych.


• R.S. 20 – Środek do mycia maszynowni

Środek do czyszczenia maszynowni to silnie działający alkaliczny koncentrat czyszcząco – myjący przeznaczony do pomieszczeń maszynowni, silników, agregatów, pomp, układów wydechowych, który bez trudu usuwa zabrudzenia takie jak, resztki oleju, paliw, sadzy lub palonej żywicy.


• R.S. 20 – Przemysłowy środek czyszczący


• R.S. 25 – Środek do czyszczenia tworzyw sztucznych

doskonale sprawdza się w pomieszczeniach użytkowych statków, zastępuje wiele innych środków używanych przy sprzątaniu np. mostku kapitańskiego, mesy, kabin i korytarzy, działa antystatycznie.


• R.S. 42 – Środek do czyszczenia kostki brukowej i elewacji

to bardzo silny koncentrat do pielęgnacji oraz gruntownego czyszczenia elewacji, kostki brukowej oraz dachów z zanieczyszczeń atmosferycznych, ropopochodnych oraz z mchów. R.S. 42 czyści cegły, klinkier, płytki kwasoodporne, kostkę betonową, brukową, Polbruk, oraz Bauma, dachówkę ceramiczną oraz cementową.


• R.S. 44 – Środek do usuwania warstw bitumicznych

to nowoczesna kombinacja wysokiej jakości rozpuszczalników, które rozpuszczają smary oraz zanieczyszczenia
olejowe. R.S. 44 New działa neutralnie na wszystkie metale i chroni je przed korozją. R.S. 44 New sprawdza się w czyszczeniu filtrów paliwowych i olejowych oraz separatorów. Idealnie sprawdza się w usuwaniu mazutu.


• R.S. 77 – Środek do usuwania kamienia

to doskonały środek usuwający osady z kamienia oraz rdzę z nawet mocno skorodowanych elementów wykonanych ze stali, żelaza, miedzi, brązu, aluminium itp.

wiecej na www.rooto.pl

Kontakt do działów firmy

Damian Kukliński
damian.kuklinski@rooto.pl
tel. 693-222-220

Zdjęcia

Opis dodatkowy

mycie zbiorników, zbiorniki, usuwanie ropy, ropopochodne, mycie pokładu, serwis silników, serwis, czyszczenie, środki czyszczące, usuwanie mazutu, usuwanie zanieczyszczeń, usuwanie rdzy, silniki okrętowe, sadza, usuwanie sadzy, aluminium, czyszczenie aluminium, mycie zbiorników, statki, okręty, węgiel, usuwanie węgla, usuwanie warstw bitumicznych, remonty, kolej, koleje, pociągi, mycie, środki czyszczące na statki, chemia jachtowa,

Dziękujemy za wysłane grafiki.