• <
plus

Dane kontaktowe

  • Adres: 81-061 Gdynia, ul. Hutnicza 20B
  • Telefon: 48 58-663-74-10
  • E-mail: biuro@rollmex.com.pl

Udostępnij


Oferta

Zakres działalności firmy obejmuje:

1.Prefabrykację i montaż konstrukcji stalowych (hal, estakad, konstrukcji podporowych, galerii transportowych dla ruchu osób i towarów itp.)

2.Prefabrykację i montaż urządzeń odprowadzających gazy i spaliny (kominy jedno i wieloprzewodowe, kanały spalin zwykładzinami i izolacją , tłumiki hałasu, przepustnice i klapy) ze stali węglowych, kotłowych, trudnordzewiejących i nierdzewnych.

3.Prefabrykację elementów rurociągów i montaż kompletnych instalacji rurociągowych ze stali węglowych, kotłowych i nierdzewnych.

4.Wytwarzanie i montaż silosów i zbiorników ciśnieniowych i bezciśnieniowych ze stali węglowych, kotłowych i nierdzewnych.

5.Wytwarzanie elementów ciśnieniowych, remonty i modernizacje kotłów i instalacji przemysłowych podlegających Dozorowi Technicznemu.

6.Naprawy, modernizacje i montaż urządzeń suwnicowych podlegających Urzędowi Dozoru Technicznego i Transportowemu Dozorowi Technicznemu.

7.Kompleksowe realizacje inwestycji i remontów (pod klucz) z projektowaniem, kompletacją dostaw i rozruchem.

8.Prace budowlano - montażowe i remontowe

9.Ochronę antykorozyjną wykonywanych produktów poprzez śrutowanie i malowanie natryskiem bezpowietrznym, zestawami farb wg życzenia klienta, wykonujemy także zabezpieczenie elementów stalowych zestawami farb pęczniejących ogniochronnych

10.Mamy możliwości zabezpieczenia elementów stalowych poprzez ocynkowanie ogniowe, a także natryskowe.

Opis dodatkowy

Dziękujemy za wysłane grafiki.