• <
plus

Dane kontaktowe

  • Adres: 81-061 Gdańsk, Hutnicza 49
  • Telefon: 791 582 478
  • E-mail: riko@silver-pearl.eu

Udostępnij

Nasza firma powstała w 1992 roku. Przez te wszystkie lata realizowaliśmy wiele różnych projektów.
Od 2007 roku pracujemy ściśle w branży morskiej. Oferujemy systemy oczyszczania spalin, systemy oczyszczania wody balastowej, systemy chłodzenia wody morskiej i oczywiście pełne zarządzanie projektem zgodnie z filozofią „pod klucz”, to znaczy:

- Zarządzanie projektami i skanowanie 3D
- Układ rur
- Testy produkcyjne, instalacyjne i ciśnieniowe
- Logistyka i serwis w okresie eksploatacji i okresach serwisowych
- Instalacje elektryczne na wszystkich polach
- Monterzy, spawacze i talerze

Jeden z naszych działów wykonujący również prace izolacyjne w zakresie:

- Izolacja termiczna, akustyczna i przeciwpożarowa
- Izolacja z ciekłym poliuretanem
- Okładzina stalowa z konstrukcją wsporczą
Jesteśmy kluczowym graczem w zakresie instalacji dotyczących rozwiązań środowiskowych dla statków i przemysłu stoczniowego. Oznacza to również, że w ten sposób możemy obniżyć koszty, zaproponować optymalne prowadzenie rur i inne rozwiązania techniczne podczas instalacji.

PEARL oferuje kompleksową usługę instalacji rur GRE z wysoko wykwalifikowanymi, wykwalifikowanymi i zmotywowanymi pracownikami. Instalatorzy działów GRE są w pełni certyfikowani, podobnie jak spawacze i monterzy rur. Dzięki takiemu zespołowi możemy stworzyć najtrudniejszy system - dla nas to nie ma ograniczeń. Do naszej pracy nie mamy wymagań terenowych, może być na morzu podczas podróży, wzdłuż lub w suchym doku lub po drugiej stronie świata.

Opis dodatkowy

systemy oczyszczania spalin, systemy oczyszczania wody balastowej, systemy chłodzenia wody morskiej, zarządzanie projektami i skanowanie 3D, izolacja termiczna, izolacja akustyczna, izolacja przeciwpożarowa, izolacja ciekłym poliuretanem, system płuczący - EGCS, system balastowy - BWMS

Dziękujemy za wysłane grafiki.