• <
premium

OBRABIARKI CNC DO METALU

Dane kontaktowe

  • Adres: 80-758 Gdańsk, Siennicka 26F
  • Telefon: (+48) 58 350 90 43
  • E-mail: richo@richo.pl; biuro@richo.pl

Udostępnij

RICHO Polska specjalizuje się w sprzedaży, serwisie i modernizacji maszyn przeznaczonych do obróbki metalu, narzędzi do obróbki skrawaniem, a także prowadzi specjalistyczne szkolenia dla operatorów. Nasza kadra to grupa doświadczonych inżynierów, którzy w swej wieloletniej praktyce zajmują się wdrażaniem zautomatyzowanych linii produkcyjnych, integracją obrabiarek CNC z manipulatorami oraz rozwiązywaniem złożonych problemów związanych z ich obsługą i serwisem.

Oferta firmy RICHO Polska to szeroki asortyment obrabiarek CNC produkcji tajwańskiej. Katalog produktów obejmuje: pionowe centra obróbcze CNC, tokarki CNC, tokarki karuzelowe, automaty tokarskie, magazyno-podajniki pręta i manipulatory, a także szlifierki do wałków i płaszczyzn, narzędzia i oprzyrządowanie do maszyn oraz piły taśmowe.

RICHO Polska specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań w zakresie obróbki skrawaniem.

Oferujemy Państwu sprzedaż, serwis i szkolenia w zakresie obsługi obrabiarek CNC do metalu.

Nasze maszyny posiadają wiele opatentowanych ulepszeń, dzięki którym obrabiarki te cechują się największą dokładnością, sztywnością i przede wszystkim trwałością spośród podobnych obrabiarek na rynku.

POSIADAJĄC WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE, ŚWIADCZYMY USŁUGI W ZAKRESIE SPRZEDAŻY, URUCHOMIENIA, SERWISOWANIA MASZYN CNC, A TAKŻE WDROŻEŃ DETALU ORAZ PROGRAMOWANIA CAD/CAM.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo pionowe centra obróbcze CNC, tokarki CNC, magazyno-podajniki pręta, tokarki karuzelowe, automaty tokarskie, szlifierki do wałków i płaszczyzn, a także taśmy bimetaliczne (piły taśmowe) do przecinarek taśmowych.

Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie naszych Klientów. Dlatego też jesteśmy przekonani, że Państwa współpraca z nami zaowocuje obopólnym zadowoleniem.

Kontakt do działów firmy

Telefon: (+48) 58 350 90 43
Produkcja: (+48) 518 816 644
Sprzedaż: (+48) 505 035 012, 781 677 446
Biuro: (+48) 609 154 156
richo@richo.pl | biuro@richo.pl

Filmy
Opis dodatkowy

obrabiarki cnc do metalu, PIONOWE CENTRA OBRÓBCZE CNC, WYTACZARKI, TOKARKI CNC, TOKARKI CNC Z ŁOŻEM PŁASKIM, TOKARKI CNC Z ŁOŻEM SKOŚNYM, TOKARKI KARUZELOWE, SZLIFIERKI, SZLIFIERKI DO OBRÓBKI METALU, SZLIFIERKA DO METALU, MANIPULATORY PRZEMYSŁOWE, MAGAZYNO-PODAJNIKI PRĘTÓW, PODAJNIKI PRĘTÓW

Dziękujemy za wysłane grafiki.