• <
plus

Dane kontaktowe

  • Adres: 81-061 Gdynia, Hutnicza 7
  • Telefon: 058 623 00 00
  • Fax: 058 623 05 98
  • E-mail: ref-con@ref-con..pl

Udostępnij

Ref - Con Service jest firmą prywatną założoną w styczniu 1991 r.
Zajmujemy się kompleksową obsługą morskiego sprzętu kontenerowego.

W ramach prowadzonej działalności, naszym Klientom oferujemy;
•Depot kontenerowe w Gdyni, Gdańsku oraz Szczecinie
•Autoryzowane Centrum Serwisowe kontenerów chłodniczych
•Transport kontenerów
•Sprzedaż kontenerów

Ref – Con Service posiada świadectwo uznania wystawione przez Towarzystwo Klasyfikacyjne Polski Rejestr Statków uprawniające do napraw wszelkiego rodzaju sprzętu kontenerowego.

Jesteśmy również Autoryzowanym Centrum Serwisowym w odniesieniu do kontenerów chłodniczych takich firm jak: Carrier Transicold, Thermo King, Daikin, Star Cool, Mitsubishi

Naszym celem jest zagwarantować możliwie jak najwyższą jakość oferowanych usług
oraz pełne bezpieczeństwo powierzonego nam sprzętu.

Jednakże gdybyśmy z jakiegoś powodu nie sprostali tym zadaniom, nasza firma posiada
odpowiednie polisy ubezpieczeniowe, które gwarantują pełne ubezpieczenie od błędu w sztuce oraz ubezpieczenie od wypadków losowych.

Oferta

DEPOT - w ramach prowadzonego Depot Kontenerowego zajmujemy się składowaniem, przeglądami technicznymi oraz naprawą wszelkiego rodzaju sprzętu kontenerowego typu morskiego.

Trzy z czterech naszych depotów zlokalizowane są w Gdyni, a jeden w Szczecinie. Całkowita powierzchnia naszych placów składowych to ok. 63 tys. m2. Pozwala nam to na składowanie 5500 TEU w Gdyni oraz 800 TEU w Szczecinie.

Depoty są wyposażone w specjalistyczne sztaplarki KALMAR oraz SVETRUCK mogące ustawić kontenery w sześciu warstwach.
Każdy plac składowy posiada bezpośredni dostęp do bocznicy kolejowej, dzięki czemu możliwy jest załadunek kontenerów nie tylko na naczepy samochodowe, ale także na wagony kolejowe i to bez dodatkowych kosztów.

Zajmujemy się także naprawami oraz serwisem kontenerów w morskich terminalach kontenerowych w GTK Gdańsk, DCT Gdańsk oraz DB Port Szczecin w Szczecinie.
Każdy kontener składany na jednym z naszych depot jest ewidencjonowany oraz weryfikowany w zakresie jego sprawności technicznej, a raport z tych czynności przekazywany do Armatora. Raporty takie przesyłane są drogą elektroniczną, faksową lub poprzez system EDI.

Dodatkowo nasze depoty wyposażone są w aparaty cyfrowe, umożliwiające udokumentowanie stanu technicznego kontenera. Na tej podstawie Armator może zadecydować, czy kontener ma zostać poddany naprawie, czy też nie.
Na depot oferujemy usługi napraw sprzętu kontenerowego, zgodnie ze standardami IICL-5 lub dodatkowymi wytycznymi przekazanymi nam przez Armatora.

Wszystkie złożenia oraz podjęcia kontenerów z/na depot oraz naprawy raportowane są Armatorowi każdego dnia, a dodatkowo na żądanie, wysyłamy także odpowiednie raporty tygodniowe lub miesięczne.

SERWIS CHŁODNICZY - Jesteśmy Autoryzowanym Centrum Serwisowym producentów kontenerów chłodniczych takich jak: Carrier Transicold, Thermo King, Daikin, Star Cool, MItsubishi. Wykonujemy wszelkie naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne powyższego sprzętu. Do tego celu dysponujemy wysoko kwalifikowanym zespołem mechaników, niezbędnymi narzędziami oraz częściami zamiennymi. W przypadku chwilowego braku danej części zamiennej w magazynie, czas jej sprowadzenia od producenta wynosi 3-4 dni, a w przypadkach nagłych - jedna doba (przesyłka kurierska).

Armatorom morskim oferujemy usługi na terenie terminali kontenerowych:
•BCT Gdynia
•GCT Gdynia
•GTK Gdańsk
•DCT Gdańsk
•DB Schenker Szczecin
•oraz statkach przewożących kontenery w żegludze tranzytowej.

Do napraw wykonywanych na terenie w/w terminali posiadamy dwa wyspecjalizowane samochody serwisowe, wyposażone w profesjonalne narzędzia oraz niezbędne części zamienne. Gwarantuje to pełną i sprawną naprawę kontenera bez względu na miejsce, w którym aktualnie się znajduje.
Oferujemy również pełen serwis kontenerów chłodniczych na terenie całego kraju.
Dotyczy to szczególnie kontenerów używanych, zakupionych w naszej firmie.

Kontakt do działów firmy

tel. +48 58 623 00 00
kom. +48 502 083 183
kom. +48 501 501 993
fax. +48 58 623 05 98
mail: ref-con@ref-con.pl

sprzedaż kontenerów: Michał Karbowiak, Jarosław Bartkowski
tel. +48 58 623 00 00 wew. 38
kom. +48 503 157 999
fax. +48 58 623 05 98
mail: michal.karbowiak@ref-con.pl
mail: technic@ref-con.pl

Zdjęcia

Opis dodatkowy

kontenery chłodnicze (rf), kontenery uniwersalne (dc), kontenery morskie, kontenery transportowe, depot kontenerowy

Dziękujemy za wysłane grafiki.