• <

Szczegóły wydarzenia

Poinformuj o wydarzeniu
8
mar 2017

PZP POM – pierwsze spotkanie konsultacyjne

Szczegóły wydarzenia

Dyrektor Urzędu Morskiego w Gdyni, działając w imieniu Dyrektorów Urzędów Morskich w Słupsku i w Szczecinie oraz własnym, informuje o pierwszym spotkaniu konsultacyjnym w ramach opracowywania projektu planu zagospodarowania przestrzennego polskich obszarów morskich w skali 1 : 200 000 i prognozy oddziaływania na środowisko.

Spotkanie odbędzie się 8 marca 2017 r. o godzinie 9:30 w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku przy Placu Solidarności 1.

Na spotkaniu zostanie przedstawiony opis procesu planistycznego wraz z harmonogramem prac oraz opisem założeń do planu. Będą również zaprezentowane zebrane dane planistyczne oraz zgromadzone wnioski do projektu planu. Oprócz tego uczestnicy spotkania omówią prace wykonane dotychczas w ramach Prognozy oddziaływania na środowisko.

W spotkaniu będą mogły wziąć udział osoby, które zapiszą się za pomocą formularza rejestracji dostępnego tutaj. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegóły dotyczące realizacji projektu planu zagospodarowania przestrzennego polskich obszarów morskich dostępne są tutaj.

PZP POM – pierwsze spotkanie konsultacyjne - GospodarkaMorska.pl

Dziękujemy za wysłane grafiki.