• <
premium

Odzież reklamowa

Dane kontaktowe

  • Adres: 83-000 Pruszcz Gdański, ul.Tczewska 2 (dojazd od ul. Zastawnej)
  • Telefon: 58 761 50 35-37
  • Fax: 58 761 50 34
  • E-mail: promo@promostars.com

Udostępnij

PROMOSTARS to marka odzieży reklamowej, która w swojej ofercie posiada bogatą kolekcję T-shirtów, koszulek polo, bluz, polarów, kurtek oraz czapek.

W obecnej edycji katalogu Promostars znajduje się 111 pozycji w rozmiarach od XS do XXL w 40 różnych kolorach. Wszystkie pozycje asortymentowe mogą zostać nadrukowane, bądź wyhaftowane zgodnie z życzeniem Klienta, w ramach cenowo korzystnych usług. Głównym odbiorcą naszych produktów są firmy wykorzystujące je dla celów reklamy, bądź ubioru pracowników.

Misją firmy jest zaspokajanie potrzeb klientów korporacyjnych i indywidualnych w dziedzinie odzieży reklamowej i roboczej zgodnie z hasłem „Ubieramy Twoją reklamę”

Promostars stara się nadążyć za potrzebami wciąż rozwijającego się rynku odzieżowego, dlatego każdego roku poszerza swój asortyment. W roku 2013 została wprowadzona na rynek nowa kolekcja odzieży reklamowej pod marką GEFFER. Kolekcja ta, jest również ofertą odzieży korporacyjnej, zawierającej podstawowe produkty w najlepszych cenach.

Firma działa od 1996 roku i wciąż umacnia swoją pozycję na rynku odzieży reklamowej, poprzez rozwój sieci dystrybucji w Polsce oraz w krajach Europy. Biuro handlowe oraz magazyn znajdują się w Pruszczu Gdańskim.

Zapraszamy do współpracy!

Opis dodatkowy

odzież reklamowa, odzież firmowa, reklama na odzieży, odzież na jachty, czapki, czapki z daszkiem, polo,

Dziękujemy za wysłane grafiki.