• <
plus

Dane kontaktowe

  • Adres: 71-416 Szczecin, Plac Rodla 9
  • Telefon: +48 91 852 27 20
  • Fax: +48 91 422 34 00
  • E-mail: mail@projectzegluga.pl

Udostępnij

Fairplay Polska Spółka z o.o. & Co. Sp. k. powstała w wyniku przekształcenia firmy Port-Hol S.A. obecnej na rynku usług holowniczych od początków istnienia Zarządu Portu Szczecin - Świnoujście w powojennej historii Pomorza Zachodniego, oraz przejęcia części działalności dotyczącej usług portowych od spółki Project Żegluga Sp. z o.o. w Szczecinie.

WUŻ Gdynia jako kompania holownicza sięga swoimi korzeniami do tradycji Zarządu Portu Gdynia z roku 1931. Od 01 maja 1996 jest samodzielnym podmiotem gospodarczym funkcjonującym jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. WUŻ Sp. z o.o. jest członkiem założycielem Krajowej Izby Gospodarki Morskiej.

Obie firmy wchodzą w skład międzynarodowej grupy kapitałowej FAIRPLAY TOWAGE.

Łącznie dysponujemy siedemnastoma holownikami o mocy od 800 do 4500 kM, dwoma pchaczami, pontonami transportowym o nośności do 1200 ton, nabrzeżami w centrum Szczecina i Świnoujścia.
Wszystkie usługi świadczone są przez wysokowykwalifikowaną kadrę, posiadającą wieloletnie, specjalistyczne doświadczenie zawodowe.

Oferta

Oferta Fairplay Polska oraz WUŻ Gdynia:

- holowania wewnętrzne w portach: Gdynia, Szczecin, Świnoujście, Police
- holowania morskie
- holowania zewnętrzne ładunków ponadgabarytowych i kadłubów
- transport śródlądowy
- usługi cumownicze
- wynajem środków transportu wodnego
- przeładunek towarów masowych i drobnicy
- lodołamanie
- ratowanie mienia na morzu
- transport zaopatrzenia na statki
- odbiór wód zaolejonych i odpadów ropopochodnych
- usługi zarządu technicznego statków i crewing’u: Project Żegluga Sp. z o.o

Opis dodatkowy

holowania, holowanie portowe, holowania morskie, holownik, holowanie statków, usługi holownicze, ratowanie mienia na morzu, ratownictwo morskie, lodołamanie, lodołamacze, transport zaopatrzenia na statki, cumowanie, usługi cumownicze, odbiór wód zaolejonych, wuz gdynia, wuż gdynia, port-hol, fairplay towage, projekt zegluga, projekt żegluga, project zegluga

Dziękujemy za wysłane grafiki.