• <

Szczegóły wydarzenia

Poinformuj o wydarzeniu
4
cze 2018

POSIDONIA 2018

Szczegóły wydarzenia

 • Termin:

  04.06.2018 - 08.06.2018

 • Godzina rozpoczęcia:

  19:00

 • Adres:

  4-6 Efplias Street
  185 37 Pireus

  Pokaż na mapie
 • Telefon:

  +30 210 4283608

 • E-mail:

  posidonia@posidonia-events.com

  posidonia-events.com/

W poniedziałek w Atenach rozpoczynają się Międzynarodowe Targi POSIDONIA 2018. Po raz pierwszy udział w nich w charakterze wystawcy weźmie Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej. Wydarzenie potrwa do 8 czerwca.

Podczas spotkania w dniu 18 grudnia 2017 r. Anna Moskwa podsekretarz stanu w ministerstwie gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej podpisała umowę dotyczącą wspólnej organizacji Stoiska na Targach POSIDONIA 2018. Wśród pozostałych organizatorów biorących udział w przygotowaniu pawilonu znalazły się podmioty, które w przeszłości brały już udział w POSIDONII i zgromadziły przy tej okazji niezbędne doświadczenie w zakresie organizacji własnych stoisk – Polski Rejestr Statków S.A., MS Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Morska Stocznia Remontowa „Gryfia” S.A., Szczeciński Park Przemysłowy Sp. z o.o.,  Port Gdańsk S.A., Polskie Ratownictwo Okrętowe Sp. z o.o. oraz Stocznia Remontowa „Nauta” S.A. Współpraca w tym zakresie obejmować będzie organizację wspólnego stoiska wystawienniczego pod nazwą „POLISH PAVILLON”.

Oprócz wspomnianych firm, na targach wystawiać się będą również inne polskie przedsiębiorstwa. Wśród nich m.in.: Gdańska Stocznia Remontowa, Bota Technik, Globaltic Marine oraz Navikon Shiprepair Yard.

Międzynarodowe Targi Morskie POSIDONIA organizowane są co dwa lata już od roku 1969 i jest to największe tego typu wydarzenie skupiające grecki przemysł stoczniowy oraz międzynarodowych ekspertów z tej dziedziny. Greccy i międzynarodowi wystawcy prezentują wówczas najnowsze innowacje na rynku stoczniowym, a od roku 2014 również części zamienne, akcesoryjne oraz wszystkie usługi związane z sektorem rozruchowym. Podczas targów odbywa się szereg wydarzeń towarzyszących, takich jak konferencje, seminaria, warsztaty, regaty oraz impreza biegowa.

Targi POSIDONIA organizowane są pod patronatem Ministerstwa Spraw Morskich i Polityki Wyspiarskiej, Unii Greckich Armatorów oraz Greckiej Izby Żeglugowej, a także przy wsparciu miasta Pireus oraz Greckiej Komisji Współpracy w Zakresie Żeglugi Morskiej.

 

fot. posidonia-events.com/

Dziękujemy za wysłane grafiki.