• <
plus

Dane kontaktowe

  • Adres: 72-600 Świnoujscie, Portowa 16
  • Telefon: 48 91 321 51 31
  • Fax: 48 91 321 52 07
  • E-mail: poltramp@yard87.pl

Udostępnij

Poltramp Yard Sp. z o.o. to prężnie działająca firma w sektorze przemysłu stalowego i okrętowego. Nasz profil działalności to budowy nowych jednostek pływających, sekcji kadłuba i nadbudówek. Współpracujemy także z wieloma armatorami wykonując kompleksowe przebudowy ich statków jak i remonty, które wykonujemy w naszej stoczni lub podczas wyjazdów do wszystkich portów świata.

Nie ograniczamy się do przemysłu morskiego i proponujemy nasze usługi także na lądzie wykonując konstrukcje stalowe, instalacje przemysłowe, remonty zespołów napędowych.

Oferta

Remonty statków i konstrukcji morskich

Doskonałe położenie naszej firmy w centrum portów Szczecina i Świnoujścia pozwala nam na realizowanie zleceń ograniczając przestój statku spowodowany remontami do minimum.
Przebudowy statków

Poltramp Yard oferuje wykonanie następujących prac: remonty klasowe, pośrednie i awaryjne; prace kadłubowe - stal okrętowa, podwyższonej wytrzymałości, nierdzewna, kotłowa, aluminium...
Budowy jednostek i kadłubów

Stocznia remontowa Poltramp Yard oferuje budowę i montaż nowych jednostek pływających oraz kadłubów. Zapraszamy do kontaktu, z chęcią odpowiemy na Państwa wszystkie pytania i przygotujemy wycenę.
Łodzie i konstrukcje z aluminium

Ze względu na swoją wagę, odporność na korozję , pracochłonność i bezpieczeństwo, aluminium jest w chwili obecnej najbardziej popularnym materiałem konstrukcyjnym...

Kontakt do działów firmy

NABRZEŻE 87
ul: Portowa 16
72-600 Świnoujście
email: poltramp@yard87.pl

Krzysztof Wroński - Dyrektor Handlowy - marketing@yard87.pl
Janina Przybyło - Specjalista ds. handlowych - przybylo@yard87.pl

Zdjęcia

Opis dodatkowy

remonty statków, budowa statków, naprawy, usługi dźwigowe

Dziękujemy za wysłane grafiki.