• <
plus

Kraty pomostowe.

Dane kontaktowe

  • Adres: 37-420 Rudnik, Stalowa 5
  • Telefon: +48/ 15 642 29 01
  • Fax: +48/ 15 876 10 43
  • E-mail: rudnik@polimex-mostostal.pl

Udostępnij

Podstawowym produktem w naszej ofercie są kraty pomostowe. Wytwarzamy je w dwóch technikach, zgrzewanej lub prasowanej na nowoczesnych, sterowanych komputerowo liniach produkcyjnych. Gwarantuje to najwyższą jakość zgodną z normą DIN 24537. Z uwagi na bardzo dobry stosunek wytrzymałości do masy, a także łatwość montażu i walory użytkowe, kraty nasze znajdują szerokie zastosowanie jako podesty ciągów komunikacyjnych w zakładach przemysłowych, kładki dla pieszych, zabezpieczenia włazów i kanałów.

W miejscach wymagających zwiększonego bezpieczeństwa ze względu na obecność śniegu, lodu, smarów i wilgoci, zalecamy specjalne antypoślizgowe kraty typu SERRATED. Wykonujemy je w każdej z podanych wyżej technologii w kilku wariantach wykończenia krawędzi. Walory estetyczne naszych krat docenili architekci i specjaliści od imprez artystycznych stosując je jako element dekoracyjny scen, wybiegów i nowoczesnych budynków.

Odrębną grupę produktów powstających na bazie krat pomostowych stanowi szeroka gama systemów schodowych, od tradycyjnych, przez schody o zmiennej wysokości, po spiralne. Stopnie schodowe spełniają surowe warunki normy DIN 24531 a także warunki określone przez Ministra Gospodarki Przestrzennej i Budownictwa. Schody spełniają normę PN-EN ISO 14122-3:2005.

Proponujemy także Państwu zapoznanie się z naszymi systemami ogrodzeniowymi, na które składają się wykonane z lekkich krat przęsła, wiele typów bram i furt, oraz pełen asortyment elementów dodatkowych niezbędnych do ich montażu. Naszym priorytetem w wytwarzaniu ogrodzeń jest przede wszystkim trwałość, funkcjonalność i ograniczenie kosztów utrzymania. Pamiętając o tym, że to ogrodzenie stanowi pierwszą wizytówkę każdego miejsca, zadbaliśmy także, by system spełniał nawet bardzo wyrafinowane wymagania natury estetycznej i to przez bardzo długi czas, niezależnie od warunków atmosferycznych. W tym momencie dochodzimy do kwestii zabezpieczeń antykorozyjnych. Najczęściej stosowanym przez naszą Firmę rozwiązaniem jest poddawanie wszystkich konstrukcji procesowi cynkowania ogniowego wg normy DIN 50976, co stanowi trwałe zabezpieczenie przed agresywnym środowiskiem. Cynkowanie wykonujemy we własnej, największej w Polsce ocynkowni. Na życzenie Klienta powierzchnie niezabezpieczone, jak również ocynkowane mogą zostać pomalowane specjalną farbą na jeden z wielu dostępnych kolorów. Proponujemy także trwałe i efektowne zabezpieczenie powierzchni przy zastosowaniu malowania proszkowego w szerokiej gamie kolorów.

Opis dodatkowy

konstrukcje offshore, kraty pomostowe, kraty offshore,

Dziękujemy za wysłane grafiki.