• <

Szczegóły wydarzenia

Poinformuj o wydarzeniu
7
cze 2017

POLFISH 14. Międzynarodowe Targi Przetwórstwa i Produktów Rybnych

Szczegóły wydarzenia

POLFISH 14. Międzynarodowe Targi Przetwórstwa i Produktów Rybnych to jedyne w Polsce i jedne z największych w Europie Środkowej specjalistyczne targi branży rybnej. Miejsce spotkań dostawców surowca z przetwórcami oraz producentów produktów rybnych z hurtownikami i kupcami z sieci sklepów.

W targach udział potwierdziło już ponad 100 firm z kraju i zagranicy m.in.: Chile, Islandii, Niemiec, Litwy, Ukrainy, Turcji, Hiszpanii, Alaski, Danii, Estonii, Łotwy, Rumunii, Norwegii prezentowanej przez Norweską Radę Ryb i Owoców Morza. Wystawcy zaprezentują szeroką ofertę:

•    ryb i owoców morza: świeżych, mrożonych

•    produktów rybnych: przetworzonych, wzbogaconych, konserwowych

•    maszyn i technologii do przechowywania i przetwórstwa

•    urządzeń i sprzętu do hodowli

•    opakowań, urządzeń chłodniczych w zakładach i do transportu

•    środków i urządzeń do utrzymania czystości w zakładach przetwórczych

•    linii technologicznych - od projektowania do wykonania

•    pojazdów specjalistycznych do transportu spożywczego

W programie targów:

•    konferencje branżoweo    Norwesko-Polskie Forum Akwakultury - prezentacja nowych technologii dla zrównoważonej akwakultury na przykładzie doświadczeń norweskich – organizator: Ambasada Królestwa Norwegii

o    Spotkanie Partnerów Programu Marine Stewardship Council - misją MSC jest wykorzystanie Programu Certyfikacji MSC oraz niebieskiego certyfikatu MSC, aby wesprzeć budowę zdrowych, stabilnych ekosystemów morskich i chronić zasoby mórz i oceanów – organizator: MSC Polska

o    II Pomorskie Forum Chłodnictwa Transportowego - Odpowiedzialni. Za. Świeżość. – organizator: EcoTerm S.C., Carrier Transicold Polska Sp. z o.o.

o    Podstawy dietetyki. NNKT ryb jednym z najważniejszych związków w diecie – seminarium prowadzone przez Akademię Skutecznej Diety

•    pokazy kulinarne

o    degustacje ryb i owoców morza

o    Polski Karp na co dzień i od święta – serwują wyśmienici kucharze prosto z KARPIOWOZU – organizator Towarzystwo Promocji Ryb "Pan Karp".

Patronat honorowy:

Minister Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej Marek Gróbarczyk

Równocześnie w AMBEREXPO odbywać się największe targi spożywczo-gastronomiczne w Polsce północnej FOODEXPO. Na targach zaprezentowane zostaną nowe produkty i technologie dla sektora HoReCa, gastronomiczne trendy, a także rozwiązania i pomysły dla smart biznesu: restauracji, piekarni, kawiarni i firm z branży przetwórstwa spożywczego.

Więcej informacji, rejestracja online zwiedzających i wystawców: www.polfishtargi.pl.

POLFISH 14. Międzynarodowe Targi Przetwórstwa i Produktów Rybnych - GospodarkaMorska.pl

Dziękujemy za wysłane grafiki.