• <

Szczegóły wydarzenia

Poinformuj o wydarzeniu
24
sty 2019

PI MARINE - transformacja w dziedzinie budowy statków

Szczegóły wydarzenia

 • Termin:

  24.01.2019 - 25.01.2019

 • Telefon:

  +44 (0)207 4422144

 • E-mail:

  marine@pi.tv

  events.pi.tv/2019/marine
 • Patronat:

  GOSPODARKAMORSKA.PL

Już w dniach 24-25 stycznia w Hamburgu odbędzie się konferencja PI Marine, której celem jest zwiększenie produktywności i wydajności w zakresie projektowania, planowania i procesów budowy statków.

PI Marine to doskonała okazja, żeby spotkać się z członkami branży morskiej i dowiedzieć się jak wiodące firmy wykorzystujązasoby cyfrowe by poprawić cykle dostaw, jednocześnie redukując ilość odpadów. Odbędą się liczne dyskusje poświecone korzyściom i uzasadnieniom takich działań jak: zautomatyzowana obsługa czy elastyczne planowanie produkcji

 
CYFROWE INNOWACJE I ROZWÓJ

Na konferencjach zostanie poruszona tematyka najnowszych narzędzi programistycznych i technik zarządzania złożonymi systemami, które pozwalają zarządzać koncepcją aż od fazy projektowania. Jednocześnie, takie rozwiązanie pozwala zapewnić zaangażowanie wszystkich dostawców i interesantów.

INTELIGENTNA PRODUKCJA

W jaki sposób stocznie mogą inwestować w innowacyjne technologie, aby poprawić elastyczność w procesie produkcji i łańcucha dostaw? O tym również będzie okazja porozmawiać na PI Marine. Bo inteligentny proces budowy to coś więcej niż automatyzacja np. spawania. Technologie takie jak AR czy VR mogą pomóc w szkoleniach i poprawić procesy bezpieczeństwa a także ułatwić podejmowanie decyzji w czasie rzeczywistym. 

 

 

PI MARINE - transformacja w dziedzinie budowy statków - GospodarkaMorska.pl

Dziękujemy za wysłane grafiki.