• <
plus

Dane kontaktowe

  • Adres: 81-368 Gdynia, Świętojańska 18/2
  • Telefon: 58 690-60-60
  • Fax: 58 690-60-60
  • E-mail: perfect@perfectconsulting.pl

Udostępnij

Zespół Perfect Consulting to wieloletni praktycy i specjaliści o najwyższych kwalifikacjach zawodowych. Konsultanci merytoryczni Perfect Consulting posiadają doświadczenie w opracowywaniu i wspieraniu Klientów w realizacji kompleksowych projektów z zakresu HR oraz badań marketingowych. Każdy z projektów przeprowadzamy z pełną odpowiedzialnością opierając się na głównych wartościach Perfect Consulting, etyce biznesowej i partnerstwie.

Współpracujemy z psychologami, coachami, managerami, stylistami, finansistami, informatykami czy pionierami w zakresie nowoczesnych technologii, którzy jednocześnie są doświadczonymi trenerami, ekspertami w dzieleniu się wiedzą i umiejętnościami. Wszystkich jednak łączą ponadprzeciętne wyniki w pracy zawodowej oraz pasja do rozwoju, szkolenia i rozwijania talentów uczestników swoich szkoleń.

Oferta

Doradztwo personalne

Oferta doradztwa personalnego obejmuje cały proces zarządzania ludźmi – począwszy od doboru i rekrutacji pracowników, poprzez ich rozwój, budowanie aktywności i zaangażowania, aż po wygaśnięcie stosunku pracy.

Doradztwo dotyczy zarówno problematyki zarządzania strategicznego (strategii personalnej, planowania zasobów ludzkich, zmiany struktur czy wielkości zatrudnienia), a także problematyki zarządzania operacyjnego (reorganizacja działu personalnego, analiza potrzeb szkoleniowych, badanie predyspozycji i kompetencji).

Osobnym obszarem doradztwa personalnego jest poznawanie opinii personelu na temat istotnych problemów związanych z funkcjonowaniem organizacji (badanie klimatu w firmie, psychologia organizacji, satysfakcja pracownicza, badanie wartości organizacji).

Dopełnieniem oferty są analizy związane z rynkiem pracy, które wykorzystywane są do weryfikacji systemów motywacyjnych i systemów wynagrodzeń.

Badania

Gospodarka rynkowa oraz idący z nią w parze wzrost konkurencji sprawiły, iż obecnie przy zarządzaniu organizacją nikt nie kieruje się tylko i wyłącznie intuicją. Istotną rolę odgrywa informacja, czyli wiedza o otoczeniu rynkowym. Narzędziem umożliwiającym uzyskanie rzetelnych informacji bezpośrednio u źródła są badania marketingowe.

Główny cel przyświecający badaniom marketingowym to zmniejszenie niepewności wynikającej z planowanych działań, a także kontrola już podjętych kroków.
Podstawową korzyścią badań marketingowych jest ograniczenie ryzyka, które pojawia się zawsze, niezależnie od rodzaju działalności organizacji.

Nasza oferta obejmuje szeroki zakres technik i metod badawczych, pozwalających uzyskać odpowiedź na większość pytań z zakresu marketingu i obsługi klienta. Dostosowujemy metodę badawczą do Państwa indywidualnych wymagań, specyfiki organizacji, oraz obszarów działania firmy.

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno badania ilościowe jak i jakościowe.

Badanie satysfakcji Klientów
Badanie wizerunku firmy, produktu i marki
Badanie jakości obsługi Klientów metodą Mystery Client
Analiza rynku konkurencji
Testy produktów

Kontakt do działów firmy

Perfect Consulting
Biuro w Gdyni
ul. Świętojańska 18/2
81-368 Gdynia
tel./fax: 58 690-60-60
Godziny otwarcia biura:
8.30 - 16.30
perfect@perfectconsulting.pl

Perfect Consulting
Oddział w Warszawie
ul. Bielska 29/5
02-394 Warszawa
tel. kom. 602 480 830
warszawa@perfectconsulting.pl

Zdjęcia

 - GospodarkaMorska.pl

Opis dodatkowy

Dziękujemy za wysłane grafiki.