• <
plus

Wyłączny przedstawiciel firmy Daros Piston Rings AB w Polsce

Dane kontaktowe

  • Adres: 80-209 Chwaszczyno, Gdyńska 42
  • Telefon: +48 58 554 10 45
  • Fax: +48 58 345 80 33
  • E-mail: daros@daros.pl

Udostępnij


Oferta

P&P Consultants jest wyłącznym przedstawicielem firmy Daros Piston Rings AB (Szwecja), która jest wiodącym na świecie producentem pierścieni tłokowych dla silników spalinowych o dużej średnicy.

Pierścienie tłokowe oferowane przez Daros Piston Rings AB są produkowane w najnowocześniejszej fabryce w Mölnlycke koło Geteborga w Szwecji i stąd są dostarczane do portów na całym świecie.

Daros Piston Rings AB ściśle współpracuje z czołowymi producentami silników spalinowych na świecie, w zakresie rozwoju nowych pierścieni tłokowych dla coraz bardziej obciążonych silników spalinowych.

Oprócz dostarczanych pierścieni tłokowych, firma Daros służy pomocą w badaniu wszelkich nieprawidłowości przy współpracy tłoka z tuleją cylindrową.

P&P Consultants oferuje pierścienie tłokowe firmy Daros o średnicy od 400 mm do 1100 mm do dwusuwowych silników spalinowych - morskich i lądowych firm B&W, MAN, Sulzer, Wartsila oraz innych.

Zapytania ofertowe mogą być składane do nas mailem, faksem, telefonicznie lub za pomocą załączonego formularza.

W celu dostarczenia prawidłowych pierścieni wymagane są następujące informacje:

nazwa statku, nazwa producenta silnika oraz typ silnika.
wysokość pierścienia (jeśli nie jest zgodny ze standardem).
instrukcja wysyłkowa oraz szczegóły dla fakturowania.
Jeśli są alternatywne pierścienie do Państwa silnika, to postaramy się je zaoferować, dając równocześnie odpowiednie zalecenia.

Naszymi klientami są producenci dwusuwowych silników spalinowych, armatorzy, firmy remontowe oraz firmy handlowe.

P&P Consultants dostarcza również inne pierścienie tłokowe stosowane w różnych przemysłach, wykonywane na indywidualne zamówienie.

Opis dodatkowy

pierścienie tłokowe, pierścienie tłokowe do silników okrętowych, pierścienie tłokowe do silników przemysłowych, pierścienie daros

Dziękujemy za wysłane grafiki.