• <
plus

Dane kontaktowe

  • Adres: 71-700 Szczecin, Ludowa 7/8
  • Telefon: (+48 91) 428-17-65
  • Fax: (+48 91) 428-17-67
  • E-mail: osrm@am.szczecin.pl

Udostępnij

Ośrodek Szkoleniowy Ratownictwa Morskiego Akademii Morskiej w Szczecinie jest jedynym ośrodkiem na terenie zachodnioporskim powołanym przez Ministra Infrastruktury (dawniej Ministra Handlu Zagranicznego i Gospodarki Morskiej) w 1984 roku.

OSRM jest członkiem IASST (International Association for Safety and Survival Training) Międzynarodowe Stowarzyszenie Ośrodków Ratownictwa.

Ośrodek posiada najlepszą bazę szkoleniową i wyposażenie do zajęć praktycznych. Zatrudniamy kadrę doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych instruktorów i wykładowców.

Zajęcia prowadzone przez ośrodek charakteryzują się wysoką jakością i zawierają najbardziej poszukiwaną wiedzę na morzu. Nasz ośrodek może się pochawalić wieloma certyfikatami i uznaniami na świecie.

Wszystkich zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą prowadzonych przez nas kursów i szkoleń dla załóg pływających i nie tylko!

Oferta

FREE FALL LIFEBOAT
SZKOLENIE STERNIKA MOTOROWODNEGO I STARSZEGO STERNIKA MOTOROWODNEGO
SZKOLENIA SPECJALISTYCZNE NA STATKI PASAŻERSKIE TYPU RO-RO
SZKOLENIA SPECJALISTYCZNE NA ZBIORNIKOWCE
SZKOLENIA ZGODNIE Z WYMAGANIAMI KODEKSU ISPS
SZKOLENIA NA EKSPERTÓW ADN
Szkolenia wyższe
Szkolenia podstawowe

Opis dodatkowy

FREE FALL LIFEBOAT, SZKOLENIE STERNIKA MOTOROWODNEGO I STARSZEGO STERNIKA MOTOROWODNEGO, SZKOLENIA SPECJALISTYCZNE NA STATKI PASAŻERSKIE TYPU RO-RO, SZKOLENIA SPECJALISTYCZNE NA ZBIORNIKOWCE, SZKOLENIA ZGODNIE Z WYMAGANIAMI KODEKSU ISPS, SZKOLENIA NA EKSPERTÓW ADN, Szkolenia wyższe, Szkolenia podstawowe, osrm

Dziękujemy za wysłane grafiki.