• <
plus

Dane kontaktowe

  • Adres: 81-366 Gdynia, Stefana Batorego 28-32
  • Telefon: 58 760 00 20
  • E-mail: biuro@mayday-gdynia.pl

Udostępnij

Ośrodek Szkoleń Ratownictwa Morskiego „MAYDAY” powstał na kanwie ponad 30 – letniej działalności edukacyjnej Grzegorza Szawarskiego. Grzegorz w latach ’80 współtworzył pierwszy ośrodek szkolenia ratowniczego w Polsce, a następnie rozwijał i udoskonalał jego działalność zgodnie ze standardami i wymogami programów IMO oraz ustaleniami Międzynarodowej Konwencji STCW-95.

Ośrodek Szkoleń Ratownictwa Morskiego MAYDAY Gdynia prowadzi kursy z zakresu bezpieczeństwa morskiego zgodne z Konwencją STCW (International Convention on Standards of Training, Certification and Watchkeeping) o wymaganiach w zakresie wyszkolenia marynarzy, wydawania świadectw oraz pełnienia wacht z dnia 7 lipca 1978 roku.

Szkolenia organizujemy z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu, doświadczonej kadry dydaktycznej i w komfortowych warunkach.

Kursy i szkolenia prowadzimy w oparciu o rozporządzenie Ministra Infrastruktury i Rozwoju z dnia 5 lutego 2014 roku „w sprawie ramowych programów przeszkoleń dla członków załóg statków morskich”.

Dziękujemy za wysłane grafiki.