• <
plus

WYPRAWY NA DORSZA NA BAŁTYKU

Dane kontaktowe

Udostępnij

Wędkowanie morskie jest moją pasją. Początkowo wędkowałem amatorsko tylko dla swojej przyjemności a od dziewięciu lat zajmuję się tym zawodowo i dzielę się tą radością z innymi. Bardzo zależy mi na zadowoleniu swoich gości i to właśnie stawiam jako priorytet swojej działalności. Staram się zachęcić do wędkowania na urlopie jak największą rzeszę ludzi gdyż jest to idealne lekarstwo na ich psychiczne i fizyczne odrodzenie po stresach codziennej pracy. Do końca 2008 roku prowadziłem połowy wędkarskie z kutrów WŁA-101 WŁA-130 lecz wędkarze zaczęli podnosić coraz to wyższą poprzeczkę, chcieli szybkiej łodzi.

Z pewnością wielu z Was czytając ten wstęp będzie zadawała sobie pytanie dlaczego. Odpowiedź jest bardzo prosta - bardzo szybko przemieszczamy się z miejsca na miejsce i penetrujemy zdecydowanie więcej miejsc na Bałtyku niż jednostki wolniejsze. To jedna z zalet, druga - wędkarz zyskuje więcej czasu na połów dorsza bo jest szybciej na łowisku i później wraca z łowiska do portu. Trzecia zaleta to odwiedzanie wraków co najbardziej podnosi adrenalinę wędkarza bo można złowić bardzo duże dorsze. A dobre wraki znajdują się dość daleko od lądu. Stąd wprowadziłem taką jednostkę która nosi nazwę ORION-R.

Wyprawa na dorsza jest świetnym sposobem na spotkania integracyjne. Zapraszamy do wynajmu łodzi na imprezy firmowe. Bardziej doświadczonych wędkarzy zapraszamy na połowy wrakowe będące pozostałością powojenną. Do dyspozycji państwa mamy jeszcze jednostki WŁA-101 WŁA-130. Są to jednostki rybackie, które wykorzystujemy dla celów wędkarskich w martwych okresach rybołówstwa, które w ostatnim czasie występują dość często. Zapewniamy fachową obsługę oraz bardzo dobrych szyprów z wieloletnim doświadczeniem.

ORION-R jest jedną z najszybszych jednostek wędkarskich we Władysławowie. Zapraszam wszystkich serdecznie, zachęcając na rejsy na dorsza, korzystając z naszej oferty i życzę POŁAMANIA KIJA Z DUŻYM DORSZEM.

Serdecznie pozdrawiam wszystkich gości - armator Robert Maciejewski.

Oferta

Organizujemy rejsy na dorsza już od kilku lat. Wędkowanie na morzu oraz połowy dorsza są idealnym sposobem na spędzenie wolnego czasu ze znajomymi czy rodziną. Wyprawa na dorsza łodzią Orion-R o długości 19 m. napędzaną dwoma 400 - konnymi silnikami VOLVO PENTA zapewnia możliwość przemieszczania się z prędkością 15 węzłów, prędkość maksymalna 23 węzły. Do lokalizacji wraków oraz namierzania ławic ryb wykorzystujemy najnowszy sprzęt elektroniczny. Na łodzi zapewniamy dostęp do instalacji elektrycznej 24V i 220V. Schronienie w ogrzewanej mesie w razie deszczu lub niepogody. Toaleta, dostępność do ciepłej i zimnej wody. Istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu wędkarskiego.

JEDNOSTKI:

ORION-R
jednostka służąca w straży przybrzeżnej SZWECJI (Coast Guard)
2x VOLVO PENTA moc 800 KM
prędkośc max 23 węzły
prędkość marszowa 14 wezłów
długość 19 m.
szerokość 4 m.

WŁA-101
kuter rybacki sztorem
1x VOLVO PENTA moc 550 KM
predkość max 11 węzłów
prędkość marszowe 9 węzłów
długość 20 m.
szerokość 7 m.

WŁA-130
kuter rybacki sztorem
1xVOLVO PENTA moc 550 KM
predkosc max 12 węzłów
predkość marszowa 9 węzłów
długość 20 m.
szerokość 7 m.

Opis dodatkowy

Wędkarstwo morskie Władysławowo, połowy na Bałtyku, wędkowanie na morzu, wyprawy na dorsza, połów dorsza, rejsy na dorsza, wędkarstwo morskie, wyprawy na dorsza na Bałtyku, ORION-R, kuter rybacki WŁA-101 oraz WŁA 130

Dziękujemy za wysłane grafiki.