• <

Szczegóły wydarzenia

Poinformuj o wydarzeniu
1
mar 2016

Obrabiarki przenośne w przemyśle. Konferencja obróbka mobilna

Szczegóły wydarzenia

 • Termin:

  01.03.2016 - 02.03.2016

 • Adres:

  Bitwy pod Płowcami 59
  81-731 Sopot

 • E-mail:

  info@cpmt.com.pl

1-2 marca w sopockim  Mera SPA Hotelu odbędzie się konferencja organizowana przez firmę Climax. Celem spotkania jest przedstawienie najnowszych technologii w obszarze obróbki mobilnej. Konferencja umożliwi wymianę doświadczeń w zakresie praktycznych aspektów i przykładów obróbki mobilnej.

Podczas konferencji odbędzie się 10 paneli wykładowych na temat zastosowania technologii mobilnych w przemyśle. Prezentacje maszyn mobilnych: wytaczrki, frezarki, obrabiarki do kołonierzy, tokarki do czopów, szlifierki do zaworów. Dodatkowo odbędzie się prezentacja firm zewnętrznych: Gerneral Electric, WWTech, Wrozas, Faro, Spetech.

Udział w konferencji oraz bankiecie jest bezpłatny. Uczestnicy konferencji pokrywają jedynie koszty noclegu. Zgłoszenie udziału następuje poprzez przesłanie wypełnionego formularza rejestracyjnego na adres: info@cpmt.com.pl. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 16 lutego 2016 r.

Firma Climax powstała ponad 50 lat temu. Początkowo posiadała swoje oddziały m.in. w USA i Niemczech. Rosnące zapotrzebowanie na precyzyjne obrabiarki mobilne na rynkach Europy Centralnej i Wschodniej spowodowało podjecie decyzji otwarciu polskiego oddziału firmy, która już od ponad 5 lat działa na naszym rynku. Climax jest światowym liderem w produkcji maszyn przenośnych i systemów spawalniczych. Pod koniec 2015 r. Climax połaczył się z grupą H&S Tool.

Obrabiarki przenośne w przemyśle. Konferencja obróbka mobilna - GospodarkaMorska.pl

Dziękujemy za wysłane grafiki.