• <
plus

Spawalnicze materiały i urządzenia.

Dane kontaktowe

  • Adres: 80-297 Banino, Miszewko, ul. Słoneczna 9
  • Telefon: 58 341 3417
  • Fax: 58 345 7946
  • E-mail: novweld@novweld.pl

Udostępnij

Już od 15 lat Nov-Weld sp z o.o. oferuje swoim klientom pełen asortyment uchwytów, części eksploatacyjnych i produktów pokrewnych do spawania metodami TIG, MIG/MAG i do cięcia plazmą. Poprzez szeroką, obejmującą całą Polskę, sieć dystrybutorów, docieramy do wielu odbiorców i użytkowników, dla których najistotniejszym elementem jest sprawna i terminowa dostawa, bezkompromisowa jakość oferowanych produktów, ich dostępność „z półki”, konkurencyjna cena i – co najistotniejsze – kompetentna obsługa i wsparcie techniczne.

Oferując szeroką gamę produktów, możemy zaspokoić potrzeby prawdopodobnie każdego zakładu, w których kluczową technologią jest spawanie metodami TIG, MIG/MAG oraz cięcie plazmą. Dzięki naszym kontaktom z branżowymi liderami, możliwe było wprowadzenie na rynek polski takich marek jak Weldcraft (uchwyty do spawania TIG), Bernard (uchwyty do spawania MIG/MAG). Natomiast, przed dwoma laty skutecznie wypromowaliśmy własną linię uchwytów TIG, serii NW Superflex – wysoko użyteczne uchwyty spawalniczego, dostosowane do potrzeb i wymagań spawaczy.

Dostarczamy naszym klientom narzędzie pozwalająca skutecznie realizować zadania produkcyjne; zaczynając od uchwytów do najprostszych zastosowań, aż po uchwyty przeznaczone do spawania stali wysokostopowych, aluminium i tytanu – bez względu na typ / markę urządzenia spawalniczego będącego na wyposażeniu.

Nasza oferta obejmuje również serwis maszyn i urządzeń spawalniczych wszystkich marek.

Opis dodatkowy

materiały spawalnicze, urządzenia spawalnicze, novweld,

Dziękujemy za wysłane grafiki.