• <

Szczegóły wydarzenia

Poinformuj o wydarzeniu
4
lut 2017

North Sails Squash Day

Szczegóły wydarzenia

 • Termin:

  04.02.2017 - 04.02.2017

 • Godzina rozpoczęcia:

  17:00

 • Adres:

  Załogowa 17
  80-557 Gdańsk

  Pokaż na mapie
 • Telefon:

  602 119 133

 • E-mail:

  emilia.wylandowska@northsails.

  http://north.sails.pl/

Coraz bliżej do charytatywnego spotkania North Sails Squash Day, które odbędzie się 4 lutego 2017 w gdańskim klubie Hedonia Squash. Całe wpisowe przekazane zostanie trenerowi żeglarstwa, Wojtkowi Zabłockiemu na, na pomoc w walce z rakiem. Zapraszamy wszystkich żeglarzy, zarówno tych, którzy grają w squasha regularnie, jak też takich, którzy jeszcze nie próbowali swoich sił w tym sporcie, bo poza turniejem można też skorzystać z lekcji squasha z profesjonalnym trenerem. Zostało już mało czasu na zapisy, bo w najbliższy piątek (27.01.2017) o godz. 12:00 w południe zostaną zamknięte listy startowe.

Na North Sails Squash Day spotykamy się w sobotnie popołudnie. Oprócz turnieju i lekcji z trenerem organizatorzy przygotowali również spotkania ze znanymi żeglarzami, Łukaszem Przybytkiem, który weźmie też udział w turnieju oraz Romanem Paszke. Opowiedzą oni o swoim żeglarskim życiu.

Plan North Sails Squash Day 4.02.2017 r.
17:00 Przywitanie i początek rozgrywek
17:05 Łukasz Przybytek: ‘Nasz start w Rio’
17:30 Roman Paszke ‘Regaty Morskie’
18:00 North Sails Sails Symulator (do ok. 19:00)
21:00 Finał (w zależności od ilości zawodników godzina może ulec zmianie)

Minimalne wpisowe, zarówno do turnieju jak i lekcji squasha, to 70 PLN, ale ze względu na cel zachęcamy do wpłacania na konto fundacji wyższych kwot, każda pomoc się liczy. Szczegółowe informacje na temat zapisów i całego turnieju znajdują się na stronie www.north.sails.pl.

Wojtek Zabłocki jest zasłużonym dla regionu wielkopolskiego trenerem zarówno młodych żeglarzy jak i pływaków. Od wielu lat funkcjonuje na terenie różnych klubów. W żeglarstwie najpierw był to Jachtklub Wielkopolski, gdzie zaczynał swoją karierę żeglarską, a chcąc, aby wielu młodych ludzi również połknęło żeglarskiego bakcyla, Wojtek od 1993 roku jest trenerem kolejnych pokoleń młodych żeglarzy. Od 2003 roku po dzień dzisiejszy Wojtek trenuje klasę Optimist w grupie B. Obecnie jest trenerem Żeglarskiego Ludowego Klubu Sportowego, gdzie na poznańskim Kiekrzu kolejne pokolenia młodych żeglarzy wprowadza w tajniki tego pięknego sportu. Wojtek w zasadzie całe życie poświęcił na szkolenie dzieci i młodzieży, dlatego jest to ktoś, komu warto pomóc.

North Sails Squash Day - GospodarkaMorska.pl

Dziękujemy za wysłane grafiki.