• <
plus

Konstrukcje stalowe.

Dane kontaktowe

  • Adres: 81 - 038 Gdynia, ul. Hutnicza 40
  • Telefon: 602 303 360
  • Fax: 58 623 14 51
  • E-mail: biuro@nordcoop.pl

Udostępnij

KONSTRUKCJE STALOWE20 lat w branży konstrukcji stalowych
Produkcja konstrukcji stalowych to pierwotna działalność firmy, która do dziś stanowi główny filar funkcjonowania. Kapitał intelektualny zbudowany w trakcie realizacji zróżnicowanych projektów, zaplecze techniczne, otwartość na potrzeby klienta i możliwość dostosowania się do zmieniających warunków pozwalają nam cieszyć się stabilną i ugruntowaną pozycją wśród dostawców wyrobów stalowych.

Port Gdynia – blisko dla każdego
Nasz zakład produkcyjny znajduje się w Gdyni, w bezpośredniej bliskości portu. Dzięki dostępności wody i regularnych połączeń transportu morskiego możemy eksportować nasze produkty do większości krajów europejskich. Klienci w Szwecji, Finlandii, Norwegii Danii, Niemiec, Belgii, Holandii, Francji mają możliwości skorzystania z taniego i ekologicznego transportu drogą morską co ma szczególne znaczenie w przypadku konstrukcji o znacznych gabarytach.

Nic nie jest za duże ani za małe!
Wieloletnie doświadczenie pozwala realizować bardzo zróżnicowane projekty. Niezależnie czy konstrukcja ma 100 kg czy 100 ton jesteśmy gotowi na jej wyprodukowanie. Największa zrealizowana konstrukcja ważyła ponad 500 ton, nasze moce przerobowe to ok. 300 ton stali na miesiąc.

Przemysł naftowy, stoczniowy, budownictwo, elementy maszyn i urządzeń
Nasi klienci reprezentują różne branże gospodarki. Każda ma swoją specyfikę i swoje wymagania, które zawsze są dla nas głównym celem.

Jakość, czas i cena to nie wszystko
Czasy globalnej gospodarki wymuszają wysoką konkurencyjność pomiędzy dostawcami. Naszą misją jest dostarczanie klientom produktów, które umożliwiają im stwarzanie przewagi konkurencyjnej a jednocześnie pozwalają na budowanie długoterminowych relacji opartych na pracy zespołowej i partnerstwu.

Zdjęcia

 - GospodarkaMorska.pl

Opis dodatkowy

Dziękujemy za wysłane grafiki.