• <
plus

Dane kontaktowe

  • Adres: 81-155 Gdynia, Kontenerowa 30
  • Fax: www.ndservice.pl
  • E-mail: ndservice@ndservice.pl

Udostępnij

Firma ND SERVICE Sp. z o.o. zajmuje się dostarczaniem instalacji hydrauliki siłowej, systemów elektrycznych, rozwiązań z zakresu automatyki oraz montażem mechanicznym zgodnie z wymaganiami klienta, na aplikacjach morskich i offshorowych.

Stworzyliśmy firmę z myślą o lepszym poznaniu potrzeb naszych klientów i dalszym dostarczaniu wysokiej jakości usług z zakresu doradztwa technicznego, mechaniki, elektryki i hydrauliki siłowej. Nasz zespół jest złożony ze specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży.

Chcemy przełożyć naszą pasję zainteresowań dziedziną techniki na zysk i zadowolenie naszych klientów, jednocześnie dając możliwość rozwoju zawodowego i osobistego naszemu personelowi.

Oferta

ND Service specjalizuje się w wykonywaniu układów instalacji hydrauliki siłowej ( bazując na dokumentacji klienta ) – specyfikacja materiałowa, trasowanie, montażu uchwytywania, rur, węży, płukanie, testy końcowe oraz dokumentacja powykonawcza .

Wysokiej jakości układy wykonujemy w oparci o doświadczony oraz wykwalifikowany personel. Posiadamy niezbędne maszyny do wykonywania prac na układach opartych o złączki wg normy DIN 2353 ( Parker EO2-Form, Walform ), JIC oraz systemy kołnierzowe: SAE 3000 / SAE J 518 Code 61 , SAE 6000 / SAE J 518 Code 62 (Parker Parflange P37).

Każdy system wykonujemy zgodnie z wymaganiami oraz normami klienta.

Opis dodatkowy

Dziękujemy za wysłane grafiki.