• <
plus

Remonty silników

Dane kontaktowe

  • Adres: 81-342 Gdynia, ul. Waszyngtona 1
  • E-mail: biuro@nautex.pl

Udostępnij

Firma Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe \"Nautex\" Sp. z o.o. w Gdyni powstała w 1993 r. Głównym jej udziałowcem jest S.R. \"Nauta\" S.A. - zakład o bogatych tradycjach i ogromnym doświadczeniu w branży budowa i remonty statków.

To właśnie na jej terenie PPUH \"Nautex\" Sp. z o.o ma swoją siedzibę. Zajmujemy się remontami kapitalnymi urządzeń i mechanizmów z: jednostek pływających, lądowych środków transportu i obiektów stacjonarnych.

Wysoki standard usług , fachowość, rzetelność i kompleksowe podejście do każdego realizowanego projektu są gwarancją pełnej satysfakcji naszych klientów.

Z racji tak dogodnego usytuowania jakim jest stocznia remontowa, posiadamy bogate wyposażenie techniczne oraz dostęp do takich działów jak : obróbka skrawaniem, elektryczny , stolarnia, transport.

W czasie ponad 19-letniej działalności wykonaliśmy naprawy kapitalne dziesiątków typów wysokoprężnych silników spalinowych. Ponadto wykonujemy naprawy :

przekładni,
sprężarek,
wirówek,
pomp,
manometrów,
zaworów bezpieczeństwa wszelkiego rodzaju oraz
silników wysokoprężnych z lokomotyw spalinowych
Od 1996 roku posiadamy Świadectwo Uznania Urzędu Dozoru Technicznego - Inspektoratu w Gdańsku na przegląd , regulacje i nastawy zaworów bezpieczeństwa.

W 2000 roku otrzymaliśmy Świadectwo Uznania Polskiego Rejestru Statków na wykonywanie prac remontowych na jednostkach pływających.

Oferta

Wykonujemy i prowadzimy kompleksowe remonty :

silników spalinowych głównych i pomocniczych
wszystkich typów przekładni napędu głównego i pomocniczego
mechanizmów pomocniczych : pomp wirówek sprężarek
mechanizmów pokładowych : wciągowych z napędem hydraulicznym i elektrycznym : kotwicznych holowiczych cumowniczych
maszyn sterowych
haków holowniczych
wymienników ciepła
zbiorników powietrza
zaworów bezpieczeństwa, zwrotnych i innych

Opis dodatkowy

silników spalinowych głównych i pomocniczych wszystkich typów przekładni napędu głównego i pomocniczego mechanizmów pomocniczych : pomp wirówek sprężarek mechanizmów pokładowych : wciągowych z napędem hydraulicznym i elektrycznym : kotwicznych holowiczych cumowniczych maszyn sterowych haków holowniczych wymienników ciepła zbiorników powietrza zaworów bezpieczeństwa, zwrotnych i innych

Dziękujemy za wysłane grafiki.