• <
plus

KONTENERY - Wynajem i Sprzedaż. CZEŚCI do KONTENERÓW, OBRÓBKI I SCHODY do KONTENERÓW, MEBLE, KLIMATYZACJA, WYPOSAŻENIE do KONTENERÓW, Budownictwo Modułowe 10 oddziałów na terenie Polski.

Dane kontaktowe

 • Adres: 80-298 Gdańsk, ul. Banińska 12
 • Telefon: +48 885 549 004
  +48 885 033 893
  +48 691 549 335
 • E-mail: a.pociask@mobilbox.pl

Udostępnij

W Polsce jesteśmy jedną z największych firm w branży kontenerowej, obsługującą małe i średnie firmy, prywatnych, przedsiębiorców, koncerny korporacje, instytucje państwowe i osoby prywatne, bezpośrednio z oddziałów zlokalizowanych w: Gdańsku, Warszawie Łodzi, Wrocławiu, Krakowie, Rzeszowie, Katowicach, Szczecinie, Poznaniu, Dębicy i Ostrowcu Świętokrzyskim

Specjalizujemy się w projektowaniu i wznoszeniu obiektów modułowych opartych o technologię kontenerową, jak: biurowce, zaplecza budów, kontenery mieszkalne, obiekty socjalne, szatnie pracownicze, obiekty sanitarne, kontenery techniczne oraz przestrzeń magazynową. Na bazie oferowanych rozwiązań tworzymy sale szkoleniowe i konferencyjne, wejścia kontrolowane, prototypownie, centra szkoleniowe, tymczasowe biura, powierzchnie magazynowe, palarnie, pomieszczenie na rowery a nawet niewielkie warsztaty. Wykonujemy modułowe pawilony handlowe z kontenerów jedno i kilku modułowe.

Zapewniamy transport i montaż kontenerów, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny kontenerów, skup kontenerów oraz wykonujemy adaptację kontenerów na indywidualne zlecenie. Instalujemy w kontenerach okna panoramiczne, klimatyzację, grzejniki elektryczne, kraty zabezpieczające, żaluzje zewnętrzne, drewniane elewacje dekoracyjne, zadaszenia nad wejściem do kontenera czy zadaszenia nad oknem podawczym oraz szereg innych udogodnień. W większych obiektach modułowych montujemy schody kontenerowe, podesty, barierki, tarasy oraz klatki schodowe zewnętrzne i wewnętrzne oraz attyki dekoracyjne. Montujemy w kontenerach wszelkie urządzenia i infrastrukturę dla osób niepełnosprawnych. Kontenery sanitarne wyposażamy w specjalne stalowe zbiorniki na fekalia ( zbiorniki na ścieki,  szambo ) montowane pod kontenerem oraz w zbiorniki na czystą wodę.

Montaż instalacji i infrastruktury informatycznej też nie jest dla nas problemem. Staramy się kompleksowo realizować wszystkie zlecone projekty, zapewniając pełne wyposażenie kontenerów. Oferta zawiera propozycję wynajmu lub sprzedaży wyposażenia do kontenerów.  Od wielu lat realizujemy projekty wynajmu i sprzedaży mebli – meble biurowe, meble kuchenne, szafy na dokumenty, szafy BHP, szafy pracownicze, regały magazynowe oraz wynajem sprzętu RTV i AGD – telewizory, lodówki, kuchenki mikrofalowe itp.

Zaopatrujemy zakłady produkcyjne i remontowe  w części do kontenerów, wykorzystywane przy remontach kontenerów, adaptacjach kontenerów lub produkcji kontenerów technicznych na bazie kontenerów morskich lub kontenerów panelowych. Mogą to być moduły dedykowane pod serwerownie, urządzenia elektryczne, aparaturę energetyczną, agregaty prądotwórcze, kontenery do zabudowy urządzeniami elektrycznymi i AKPiA, kontenery do infrastruktury nawigacyjnej – Shelter Container, kontenery typu DVOR, trenażery dla wojska lub Straży Pożarnej, kotłownie kontenerowe, kontenery wojskowe a nawet baseny czy domy z kontenerów. W naszej ofercie handlowej posiadamy między innymi części kontenerowe jak: naroża do kontenera, rygle do drzwi kontenera morskiego i magazynowego, uszczelki drzwiowe, ściągi do łączenia kontenerów panelowych, kratki wentylacyjne oraz zawiasy drzwiowe do kontenerów morskich i magazynowych.

Wspieramy swoich Klientów w skomplikowanych i technologicznie wymagających inwestycjach w najbardziej rozwojowych sektorach jak: budownictwo, drogownictwo, kolei, logistyka, fabryki, górnictwo i przemysł.

Oferta

 • Wynajem kontenerów: biurowe, morskie, budowlane, sanitarne, portiernie, strózówki, mieszkalne, socjalne
 • Sprzedaż kontenerów
 • Projektowanie, transport, montaż obiektów  modułowych 
 • Sprzedaż cześci kontenerów morskich, biurowych  i sanitarnych
 • Wynajem i sprzedaż mebli biurowych i kuchennych do kontenerów 
 • Klimatyzacja do kontenerów

Zdjęcia

Opis dodatkowy

KONTENERY , KONTENER , KONTENER SOCJALNY , KONTENER MORSKI , KONTENER BIUROWY , KONTENERY BIUROWE , KONTENERY MORSKIE , KONTENERY SANITARNE , KONTENER SANITARNY , KONTENERY MAGAZYNOWE , CZĘŚCI DO KONTENERÓW , MEBLE DO KONTENERÓW , KLIMATYZACJE DO KONTENERÓW , WYNAJEM KONTENERÓW , SPRZEDAŻ KONTENERÓW , BUDOWNICTWO MODUŁOWE , PRODUCENT KONTENERÓW , PRODUKCJA KONTENERÓW , NAROŻA DO KONTENERÓW , PANELE DO KONTENERÓW , RYGLE DO KONTENERÓW , USZCZELKI DO KONTENERÓW , OBRÓBKI , SPRZĘT AGD I RTV WYNAJEM I SPRZEDAŻ , TOALETY PRZENOŚNE , WC PRZENOŚNE , MONTAŻ KONTENERÓW , TRANSPORT KONTENERÓW , SZAMBO DO KONTENERA , ZBIORNIK DO KONTENERA , USZCZELKA MIĘDZYKONTENEROWA , USZCZELKA DO KONTENERA , NAROŻE KONTENERA , SKLEJKA PODŁOGOWA , ŚCIĄGI DO KONTENERA , ŚCIĄGI DO KONTENERÓW , KRATKA WENTYLACYJNA DO KONTENERA , ZAWIASY DO DRZWI KONTENERA , ZAWIASY DRZWIOWE , PANEL OKIENNY , PANEL PEŁNY , REGAŁ DO KONTENERA , REGAŁY DO KONTENERA , PAWILON HANDLOWY , SCHODY KONTENEROWE , KONTENER MIESZKALNY , SZAFA BHP ,

Dziękujemy za wysłane grafiki.